DEMAS MAKİNA(DELTA GRUP DELİCİ)

UZAY ÇAĞI CADDESİ 1233.SOKAK NO:132/7 OSTİM ANKARA
0 312 385 65 67       sales@deltagrupdelici.com.tr      www.deltagrupdelici.com.tr

Delta Grup Delici

Yurt içinde ve yurt dışında maden, taş ocağı işletmeciliği, tünel ve kazı gerektiren tüm inşaat faaliyetlerinde kullanılmak üzere hidrolik delici makinelerin, yedek parça ve servis hizmeti veren Delta Grup, 20 yıllık deneyimi ve uzman kadrosuyla sektörünün lider kuruluşlarından biridir.

21. Yüzyılın küreselleşen ekonomik konjonktüründe sunduğu yüksek kaliteli hizmeti ve yarattığı sinerji ile delici makine, yedek parça sektörünü uluslararası standartlarda temsil etmek ve Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alarak Bir dünya markası haline gelmektir. Yatırım yaptığı her alanda kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Delta Grup; dinamik ve deneyimli kadrosu ile hidrolik sistemler konusunda sektörünün ihtiyaçlarını belirleyerek tecrübesi, sağlam finansman kaynakları ile uzmanlığını birleştirerek hizmet vermektedir.

Kaya ve Tünel delici makinalarının ihtiyaç duyduğu yedek parça ihtiyacı karşılamak için sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile sektörün ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden Delta Grup güvenilir, yüksek performanslı ve düşük maliyetli çözümler üreterek müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Yaklaşık 10.000 inin üzerinde ürün çeşitliliğine sahip Delta Grup ürün yelpazesini sürekli yenilemekte ve yeni çıkan ürünlerin imalatını gerçekleştirebilecek teknik ekip, bilgi ve donanıma sahiptir. Delta Grup; Atlas, Sandvik, Furukawa ve IngersollRand,Tamrock, Mine Master marka hidrolik delici makinaların yer aldığı sayısız uygulamalarda ihtiyaç duyulan muadil yedek parça ve servis hizmetini ve projelerini geliştirerek üretmektedir.

Buna ek olarak Delta Grup diğer iş makineleri için gerekli olan yedek parçaları da numunesi veya teknik resmi sağlanırsa aynısının projesini çizerek üretme kapasitesine de sahip. Fiyatı oldukça yüksek olan orijinal yedek parçalarını temin etmek yerine müşterilerimiz bizden sipariş ederek kalitesinden ve kullanışından oldukça memnun kalıyorlar.

Projelendirme, hızlı üretim ve montaj konusunda en iyi zaman yönetimi ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak temel hedeflerimiz arasındadır. İhtiyaç doğrultusunda ithalat ihracat işlemleri ve ürün tedariki sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Delta Grup olarak vizyonumuz; piyasaların rekabet koşullarını belirleyen bir dünya markası olarak, yüksek kalite ve dürüst çalışma prensibimizle lider konumunda olmak.

Misyonumuz

Deneyimli ve uzman kadromuzla özgün hizmet anlayışını güncel teknoloji ile birleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında birebir cevap vererek onların çözüm ortağı olmayı benimsemiştir.

@deltagrupdelici

 

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu