TİPİSAN OTOMOTİV YAN SANAYİ

12.Sok.No:15.17, Ostim
0 312 385 68 47       0 312 354 19 16      info@tipisan.com      www.tipisan.com

Tipisan Otomotiv Yan sanayi ve Ticaret Ltd. Şti 1980 yılında Ostim bölgesinde kurulmuş olup otomotiv ve savunma sanayi sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli yeni yatırımlarla üretim kapasitesini ve teknik yeteneğini geliştirmiştir.

Ayrıca talep edilen yeni ürünler ile şirket ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir. Üretimini 4000 m² kapalı alanda ileri teknoloji bilgisayar kontrollü tezgahlar ve profesyonel kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Kalite firmanın temel prensibidir. Firmamız ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir. Ayrıca savunma sanayinde "Onaylı Tedarikçi" olarak üretim yapmaktadır.

Firmamız her sene yenilenen kısa ve uzun vadeli hedefleriyle kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmeyi ve uluslararası kalite standartlarını yakalamayı temel hedef haline getirmiştir. Otomotiv, traktör ve savunma sanayinin talepleri doğrultusunda boru büküm, talaşlı imalat, sac döküm parçaları ile iş makineleri pervane ve fan imalatı konusunda 35 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet vermektedir.

 

Üretim sürecinin her aşamasının bütünüyle kontrolünü amaçlayan, kalite sistemimin kurulması ile müşterilerin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak, Tipisan’ın politikasıdır. Bu kapsamda ;

- Müşteri taleplerini tam zamanında ve eksiksiz olarak karşılamayı ve müşteri beklentilerinin üzerinde ürün sunmayı,
- Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, en üst kalite seviyesinde ürün sunmayı, yasal ve mevzuat şartlarına uymayı,
- Çalışanlarının eğitimi konusunda özen göstermeyi,
- İsmini güvenilirlik kavramı ile birlikte akla getirmeyi,
- Kalite yönetim sisteminin sürekliliğini sağlamayı ve iyileştirmeyi kalite politikası olarak benimser.

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu