SENKRON PLASTİK

21.cad. 1424.sok. No:3/6 Mega Center Ostim / ANKARA
0 312 354 82 94       0 312 354 82 97      web@senkronplastik.com      www.senkronplastik.com

SENKRON PLASTİK iş dünyasına 2000 yılında Ankara Ostim’de polietilen boru ekleme parçaları (kaplin/adaptör/fittings) üretimiyle merhaba demiştir. Hayallerini, sabırlı ve zahmetli bir çabanın sonucunda; uzman personeli, ilkeli çalışma anlayışı ve sorun çözmeye yönelik yaklaşımı ile kısa zamanda gerçeğe dönüştürmeyi başarmıştır. 

2008 yılına gelindiğinde 10.000m² kapalı alan içerisinde gerçekleştirdiği üretimiyle, 600ü aşan ürün yelpazesini, damlama borusu, damlatıcı ve damlama borusu ek parçalarını da ekleyerek daha da genişletmiştir. 
Senkron; sürekli gelişmeyi ve değişmeyi hedef alan, sosyal sorumlulukların paylaşıldığı bir yapı içerisinde, değişimi bünyesinde bir fırsat olarak görmeyi sağlayan, engin bir yönetim anlayışına sahiptir. Sürekli gelişim; firma için daha geniş pazar fırsatları, artan müşteri memnuniyeti, artan verimlilik ve etkin rekabet olanağı sağlamaktadır.

Genişleyen iç Pazar ve ihracat potansiyeli ile sürekli büyüme gösteren SENKRON PLASTİK İlk olarak, 2002 yılında Irak’la başladığı ihracatını ciddi pazar araştırması ve ihracat çalışmalarıyla her geçen yıl geliştirmiştir ve bu gün 30 ülkeye ihracat yapmaktadır. Yaptığı ihracatın yanı sıra uluslararası düzeyde, sektörüyle ilgili pek çok fuar organizasyonuna da katılarak SENKRON markasını dünyada pek çok ülkeye tanıtmayı başarmıştır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalışmanın bir farklılık değil, gereklilik olduğunu kabul eden SENKRON, üretim kapasitesini ve modernizasyonunu artırmak amacıyla makine ve teçhizatını geliştirmiş ve kalıp kapasitesini de beraberinde artırarak modern bir işletme haline gelmiştir. Önümüzdeki günlerde oluşturacağı yeni yatırım kaynakları ve beraberinde de yeni ürün yelpazesi ile üretimde gerçekleşecek büyüme, firmanın pazardaki varlığını artırdığının bir kez daha göstergesi olacaktır.

Uzun vadede, büyüyerek bir dünya markası olmayı amaçlayan firmamız, bu amaca ulaşmak için karı değil kazancı hedeflemektedir. SENKRON PLASTİK için kazanç; öncelikle, çalışanlarının, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve faaliyeti sırasında ticari anlamda ilişkide bulunduğu resmi/özel tüm kurum ve kuruluşların güvenini, saygısını ve memnuniyetini kazanmaktır. Bugünü kurtarmanın değil, geleceği inşa etmenin peşinde olan SENKRON PLASTİK, gücünü, özveriyle çalışan, eğitimli, ekip ruhuna inanmış kadrosundan almaktadır. “Büyük başarı kalpten gelir, beyinde büyür, ellerinizden hayata akar. Başlangıçta her şey hayaldir. O hayale, kalpte duygu, beyinde akıl, elde emek katılır.”
 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu