KENSAN MAKİNA

Saray Mah. 66. Cadde No: 8 Kahramankazan / ANKARA / TÜRKİYE
0 312 385 88 41       0 312 385 88 42      info@kensan.com.tr      www.kensan.com.tr

KENSAN MAKİNA kurulduğu günden bu yana müşterilerinin özel ihtiyaçlarını dikkate alarak besleyiciler, taş kırma, eleme ve yıkama makinaları imalatı yapmaktadır.

Ürettiği ürünlerin %70’ini yurt dışına ihraç etmekte olan KENSAN MAKİNA’nın Türkiye’nin 65 ilinde ve yurtdışında 17 ülkede makinaları çalışmaktadır. 2019 yılından itibaren 4000 m2’lik yeni fabrikasında üretim ve hizmetlerine devam etmektedir. 2023 yılı itibariyle de üretim alanı 4500 m2 olan yeni tesisini faaliyetine geçirip toplam 8500 m² lik alanda hizmet verecektir.

Aden Döküm firmasını bünyesine katan KENSAN MAKİNA ürettiği tesislerin ve makinaların döküm yedek parça yelpazesini de genişletmiştir.

KENSAN MAKİNA kaliteli ve sağlam makinalar üretmeyi, dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olup, toplam kalite anlayışına sadık kalarak konusunda sürekli araştırma, geliştirme yaparak kalite standartlarına uygun üretimle sektöründeki seçkin bir isme sahip olma yolunda hızla ilerlemektedir. KENSAN MAKİNA tüm faaliyetlerini profesyonelce gerçekleştirerek; hizmet esnasında ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

KENSAN MAKİNA, madencilik ve inşaat sektörüne yönelik kırma, eleme ve yıkama tesisleri üretiminin yanı sıra tasarım, proje, imalat, montaj, otomasyon ve yedek parça gibi hizmetleri de uzman ekiplerince anahtar teslimi olarak değerli müşterilerine sunmaktadır.

 

Ürünler

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu