A GRUP MAKİNA

Aşağı Yahyalar Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No: 10/A Yenimahalle/ANKARA
+90 (312) 385 35 35       info@agrupmakina.com      www.agrupmakina.com

A GRUP MAKİNA, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek yurt dışında yaygın olmasına rağmen ülkemizde pek bilinmeyen ve yapılmayan ‘Reman Parça’ veya diğer tanımıyla ‘Revizyonlu Parça‘ konusunda bir adım atmıştır.

Birçok kompenantlardan oluşan iş makineleri (ekskavatör, yükleyici, dozer vs.) makine sahiplerine belirli bir zaman sonunda veya süresinde ciddi masraflara yol açabilmektedir. Bu parçaların yenisiyle değiştirilmesi yüksek maddi külfet getirmekte veya bakımının yapılması uzun zaman alabilmekte, bu da iş kaybına sebep olmaktadır. Bu sorunlara istinaden kurulan A GRUP MAKİNA firması, iş ortaklarının bu sektördeki geçmiş 30 yıllık tecrübeleriyle birlikte müşterilerine garantili iş makinesi yedek parça satışını ‘Reman ve Revizyonlu Yedekler’ başlığı altında sunmaktadır. Firma, gerekli revizyonu ve yenilemesi yapılmış, gerekli testlerden geçmiş bu parçaları, belirli garanti koşulları altında ve uygun fiyatlarla satışını gerçekleştirmektedir.

Firmanın Reman olarak satışa sunduğu iş makineleri parçaları genel olarak ;

Cer Kule Şanzımanı,

Diferansiyel,

Dizel Motorlar

dan oluşmaktadır. Ayrıca firma, Türkiye’de bu sektörde ilk olmak üzere Motor Test Merkezi‘ni kurmuştur. Satışa sunduğu motorların testini bu merkezde eğitimli teknik personeliyle gerçekleştirmekte olup, bu sektöre de motor test hizmeti vermektedir.

İletişim Bilgileri
Firma Konumu