Pİ MAKİNA

G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
0 312 484 08 00       0312 484 14 36      sales@pimakina.com.tr      pimakina.com.tr

Erg İnşaat'ın imalat birimi olarak kurulan Pi Makina, 1972’den beri ürettiği iş ve inşaat makinaları ile bugün tüm dünyaya hizmet vermektedir. Geniş ürün gamı ve yüksek kaliteli servis hizmetiyle 40 yılı aşkın süredir iş makinaları alanındaki faaliyetleri ve müşterilerin ticari ihtiyaçlarına yönelik sunduğu benzersiz çözümlerle Pi Makina dikkate değer başarı göstermektedir.

Ankara’da toplam 500.000 m2’lik açık ve kapalı üretim alanlarına sahip Pi Makina, yaklaşık 1000 personeli ile bölgesinde lider bir kuruluş olarak modern ve yenilikçi birçok iş kolunu aynı çatı altında toplamıştır. Proje, Ar-Ge, Test ve Kalite kontrol departmanları, Cnc işleme, Talaşlı imalat, Isıl işlem, Boyama ve Kumlama merkezleri öne çıkan birimlerdir. Kalite politikasının da öngördüğü gibi sürekli iyileştirme yaklaşımıyla gelişmiş teknoloji kullanıp, zamanında ve kaliteli üretim yaparak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.  

Beton santrallerinden beton pompalarına, kule vinçlerden kırma eleme tesislerine, kazıcı yükleyicilerden ekskavatörlere… güçlü, verimli ve güvenilir iş ve inşaat makinaları ile projenizi tam zamanında ve düşük maliyetlerle tamamlamaktadır. Ayrıca satış sonrası hizmetler ile sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinden müşterilerine 7/24 servis ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.

Pi Makina sizin için Çalışan makinalar üretiyor…”

 

Belgelerimiz

Pi Makina üretimi 10.000'i aşan ürünler sadece yurtiçi pazarda değil aynı zamanda Kazakistan, Rusya Federasyonu, Azerbaycan, Nahçıvan, Türkmenistan, Afganistan, Suriye, Suudi Arabistan,Sudan, Libya, vs Cezayir, Irak, İrlanda gibi birçok ülkeye ihraç ediliyor, Uzun bir süredir ISO 9001 Kalite Güvence Belgesine sahip Pi Makina, diğer imalat ve kaynak kalite belgeleri ile, 2003 yılında ISO 9001:2000 Yönetim Sistemi Belgesi almıştır. Ayrıca Pi Makina, Rusya Federasyonu ve diğer Asya ülkeleri için GOST-R Kalite Sertifikasına sahiptir.

Firmamızın kapsamı; iş ve inşaat makinaları, araç üstü ekipmanlar, çelik konstrüksiyon tasarımı ve imalatıdır.

@pimakina

Sertifikaları

ISO 9001
CE Belgesi
Gost-r

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu