HİDROLİFT

1. Organize Sanayi Bölgesi Akhun Cad. No:10 06935 Sincan / Ankara / Türkiye
0 312 267 05 40       0 312 267 05 43      sekreterya@hidrolift.com      www.hidrolift.com

     Hidrolift, 1978 yılında Mehmet Arslan tarafından Ankara'da kurulmuştur. Kuruluş amacı, iş makinesi yedek parçaları üretmek ve hidrolik silindir tamiratları yapmaktır.Takip eden yıllarda hedeflenen noktalara hızla ulaşmış ve genişleme ihtiyacı hissetmiştir. Bu ihtiyaç, firmayı 1994 yılında 50 personel ve 2000 m2 kapalı alana taşımıştır.

    1994 sonrası uzmanlaşma yılıdır. Hidrolift geniş ürün çeşitliliğinden kurtulup, Hidrolik silindir üretimi konusuna ağırlık vermiştir. Bu dönem aynı zamanda yatırım yılıdır. Firma gelirleri doğrudan yatırıma yönlendirilmiş ve Ankara 1. Organize sanayi bölgesinde 15000m2 üzerine kurulu fabrika inşaatı tamamlanmıştır.

    Artık Hidrolift Türkiye'nin en büyük hidrolik silindir üreticisidir ve yeni hedef dünya pazarlarıdır.O dönemde Türkiye deki bilgi ve teknoloji düzeyi dünya standartlarını karşılayacak seviyede olmadığından, Avusturya'dan bir hidrolik silindir fabrikası , Know how'ı dahil olmak üzere anahtar teslimi olarak satın alınmıştır.

     2000'li yılların başları, Hidrolift'in Avrupa pazarına adım attığı yıllardır. Hidrolift pazara çok çabuk uyum sağlayarak, 2010 yılına gelindiğinde, Neredeyse tüm Avrupa ülkeleri ve ABD'de bir çok dünya markasına hidrolik silindir ihraç eder hale gelmiştir.

     Bu gün Yıllık kapasitesi 80.000 adet Hidrolik silindir olan 120 çalışanı 2 şubesi ile Avrupa'nın önde gelen silindir üreticileri arasında sayılmaktadır.

     HidroliftTSEK ve TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir. Yürürlüğe konulan kalite yönetim sistemi, üst yönetimin tam desteğiyle, tüm şirket personelince benimsenerek bir çalışma ve eylem biçimine dönüşmüştür. Dinamik kadrosu, geniş tezgah parkı, ekipman, ölçüm-test cihazları ve 33 yıllık tecrübesiyle Hidrolift, hidrolik silindir imalatı konusunda aranılan öncü firmalardan birisidir. Üretilen her silindir, basınç ve sızdırmazlık testlerinden geçirilmekte, EN 10204 standardı 3.1 maddesine göre sertifika düzenlenmekte ve karşıtı sözleşmelerle belirlenmediği sürece 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. 

KALİTE BELGELERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu