ÖZKARA HİDROLİK MAKİNA

100. Yıl Bulvarı No: 80, Ostim ANKARA
0 312 354 27 33       0312 354 14 47      info@ozkarahidrolik.com      www.ozkarahidrolik.com

40 yılı aşkın tecrübesi ile 2002 yılında yeni bir kurumsal kimlik kazanan ÖZKARA HİDROLİK MAKİNA SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ müşteri memnuniyetinden aldığı güçle yoluna devam etmektedir. 

Şirketimiz OSTİM' de 2000M2 toplam kapalı alana sahip olup merkez bina, servis binası ve üretim binası olarak faaliyetlerini her geçen gün artan kadrosu ile sürdürmektedir. 

Şirketimiz iş makinesi sektörüne 3 farklı departmanda hizmet vermektedir. 

Hidrolik Departmanı: 

İlk kuruluş tarihinden itibaren iş makinelerine ait hidrolik parça denilince akla gelen firmamız her geçen yıl geliştirdiği stoku ile Türkiye'nin her noktasına Hidrolik Pompa, Dişli Pompa ve Hidrolik Motor Yedek Parçaları temini yapmaktadır. 

Hidrolik Departmanımız, dünyanın önde gelen iş makinesi markalarına ait yedek parçaların satışı ve servisi alanında hizmet vermekte olup,yurt dışından ithal ettiğimiz gerek orijinal, gerekse yan sanayi parçaları Türkiye'deki kullanıcılara sunmaktadır. Türkiye’nin pek çok noktasında ve yurt dışında inşaat, madencilik ve benzeri sektörlerde yer alan mobil makinelerde, tedarikini yapmış olduğumuz parçalar güvenle kullanılmaya devam etmektedir. 

Stoklarımızda BOSCH, REXROTH, LİNDE, KAWASAKİ, LİEBHERR, DANFOSS, SAUER, KOMATSU, VOLVO başta olmak üzere pek çok dünya markasına ait ürünleri ve muadillerini bulabilirsiniz. 

Üretim Departmanı: 
Üretim departmanımız talaşlı imalat konusunda 40 yılı aşkın tecrübesi ile müşteri istekleri doğrultusunda özel üretilmiş ekipman, yedek parça imalatlarını sürdürmektedir. 2013 yılında tamamlanacak fabrika binamız ile üretim bandını genişleterek seri üretime geçilecek ve müşterilerimize en iyi kaliteyi daha hesaplı sunma şansı elde edilecektir. 

ISO9001 belgeli üretim atölyemiz, her yıl gittikçe artan oranlarda üretim yapmakta olup, makine parkımıza eklenen yeni tezgahlarla her gün biraz daha güçlenmektedir. Üretimlerimizde müşteri ihtiyacının en verimli ve en uygun fiyatlı bir biçimde kaliteden ödün vermeden üretilmesi esas alınmaktadır. 

Türkiye iş makinası sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda piyasadan gelen arz dikkate alınarak yaptığımız ürünler yoğun ilgi görmektedir. Türkiye'de üretilmemiş ürünleri yerlileştirmeye yönelik ürünler imal eden departmanımız bu bağlamda öncü olmayı kedine her zaman hedef edinmiştir. 

Makine Departmanı: 
Benpar firmasını satın alarak oluşturulan makine departmanımız Çukurova ve İhimer iş makineleri İç Anadolu Bölge bayi ve yetkili servisi olarak faaliyetlerine devam etmiştir. 2012 yılı itibarı ile tüm bayilik sözleşmeleri, tek taraflı fesh edilerek distribütörlük görüşmelerine başlanmıştır. Firmamız İtalya menşeili FARESİN telehander, EUROCOMACH mini ve midi ekskavatör, mini yükleyici, mini damper ve MDB jumbo değişebilir ataşmanlı robotların Türkiye deki temsilciliklerini yürütmektedir. Aynı zaman da İlken Enerji firması ile FEDERAL POWER ve İLİFT marka forkliftleri satışı konusunda birlikte çalışılmaktadır.

İş Makinası Servis Birimi

Bir iş makinasının kalitesi ve işlevselliği müşteriyi o makinayı almaya iten en belirgin sebeptir. Ancak bu işlevsellik ve kalite eğer satış sonrası hizmetlerle desteklenmiyorsa bir süre sonra yerine problemlere bırakır. Bir iş makinası ister bir ekskavatör isterse greyder olsun belli periyotlarla bakım hizmeti alınması gerektirir. Pek çok iş makinası için bu servis periyodu 250 saat de bir gerçekleştirilmesi gereken bir süreçtir. Bu bakımlar sırasında genelde filtre değişimleri, motor ve hidrolik yağ değişimleri gibi makinanın yıpranmaya en yatkın kısımlarının kontrolleri sağlanır.

 Özkara Hidrolik olarak hem özel servis hemde yetkili servis hizmeti verdiğimiz pek çok marka bulunmaktadır. Başta distribütörlüğünü yaptığımız Faresin teleskobik forklift, Eurocomach mini ve midi ekskavatör ve yükleyici, MDB kaldırım robotlarının yanı sıra geçmişte yetkili servisi olduğumuz Benati, Çukurova ve İhimer markalarına da hizmet vermeye devam ediyoruz.
Bunların dışında başta Caterpillar, Liebherr, Kawasaki, Hitachi, Bobcat, Hidromek, JCB, Manitou  ve Hyundai başta olmak üzere birçok iş makinasına bakım ve servis hizmeti de vermekteyiz.  Mobil gezici ekiplerimiz Ankara ve civar illerde yaptıkları periyodik ziyaretlerle size yerinde ve zamanında en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.
İsterseniz belli zaman dilimlerinde bizi arayıp bireysel hizmet alabilirsiniz yada tüm makine filonuz için hazırlayacağımız  periyodik bakım servis sözleşmemizi imzalayarak, tüm iş makinalarınız için tek bir noktadan hizmet almanın rahatlığını yakalayabilirsiniz. Periyodik bakım anlaşmalarımız iş makinanızın çalışma koşullarına ve sürelerine göre paketler halinde  satın alınır. İsterseniz peşin ödeyerek inanılmaz fiyat indirimlerinden yararlanırsınız ya da belli taksitlerle yıla yayarak ödersiniz. Böylece hem makinanızın emin ellerde olduğunu bilir, hem de hesabınızı daha rahat tutarsınız. Bundan sonra tek yapmanız gereken periyodik bakım saatinin dolmasına 20 saat kala servis departmanımıza haber vermek olur. Eğer ben bunu da takip edemem diyorsanız, makinanıza takacağımız bir GPRS sistemi ile sizi bu külfetten de kurtarabiliriz. Böylece servis ekibimiz makinanızın çalışma saatini online takip ederek periyodik bakımlarınızı talimatınıza gerek kalmaksızın tamamlar.

Hidrolik Departmanı bünyesinde faaliyet gösteren Servis Birimi 2 atölye ve 5 araçlık gezici ekipten oluşmaktadır.

@ozkarahidrolik

Ürünler

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu