MERSA HİDROLİK

İVOGSAN ARI SAN. SİT. 1473.sok.(eski 690.SOK.) NO: 63-65 YENİMAHALLE / ANKARA
0 312 394 73 38       0 312 394 73 41      info@mersahidrolik.com      www.mersahidrolik.com

Mersa Hidrolik Vinç Teknolojileri, 2007 yılından bugüne üretim tecrübesiyle Türkiye ile beraber Dünyanın 10’a yakın ülkesinde projeler gerçekleştiren vinç sektörünün öncü markalarındandır. 

Yerel veya global, büyük veya küçük her tür müşteri ile çalışmaya alışkınız. Olağanüstü kalite şirketimizin temelidir ve tüm kararların arkasındaki itici güçtür. Hangi malzemelerin satın alınacağının veya müşterilerimize hizmet etmenin en iyi yolunun hangi yol olduğunu bilmek temel hedeflerimizdendir. Rekabetçi bir alanda çalışıyoruz, bu yüzden eğrinin önünde kaldığımızdan emin olmak için sürekli olarak teknolojiye ve araştırmaya yatırım yapıyoruz.

Kaliteye olan bağlılığımız başarımızı ve memnuniyetinizi garanti eder.

 

Bizi Farklı Kılan Özellikler

Müşteri memnuniyeti ve önce kalite prensibiyle ; üretim ve tasarım alanlarında kalite , güvenilirlik ve fiyat beklentilerini müşteri beklentileri ile kesiştirerek kalite/fiyat oranı en yeni teknolojiyi kullanarak yükseltmek,

Firma ismini çalıştığı sektörlerde dünya markası yapmak, kabul ettirmek, çağdaş ve modern işletme yapısını geliştirmek,

Firmanın tüm çalışanlarının katılımı ile başlangıçtan teslimat sonrası aşamaya kadar her aşamada kalite disiplinini sistematik olarak uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ana hedefimizdir.

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu