UTEST MALZEME TEST CİHAZ VE MAKİNE

ASO 1. OSB URAL CAD. NO:18 06935 SİNCAN/ANKARA
0 312 394 38 75       0 312 394 38 77      utest@utest.com.tr      www.utest.com.tr

Türkiye’nin lider malzeme test cihazları üreticisi ve tedarikçisi UTEST, sektörünün dünya çapında bilinen ve güvenilen kuruluşu olarak Ankara, Sincan Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 13.500m² tesisinde üretimlerini gerçekleştirmektedir. 140’dan fazla deneyimli ve uzman personeliyle farklı sektörler için ürettiği test sistemleri ve  test cihazları 70'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

UTEST, uluslararası kalite standartlarına uygun malzeme test cihazlarının tasarım ve üretiminde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmayı öncelik olarak belirlemiştir. Ürün geliştirme ve satış sonrası hızlı destek servisi ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen UTEST, ISO 9001:2008 kalite standartlarını bütün ürünlerinde uygulamaktadır.

UTEST, müşterilerin beklentilerine karşı sorumlu, kendini sürekli geliştiren, bütün iş süreçlerinde mükemmelliği hedefleyen, kaliteden ödün vermeden her aşamada en iyi hizmeti vermeyi prensip edinmiştir. 85 üniversitede tercih edilen UTEST Test Cihazları yurtiçi ve yurtdışı birçok büyük projede tercih edilen marka olmuştur.

@utestmaterial

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu