NİDA ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK

İvedik OSB 1354. Cad. Fora İş Merkezi No: 138/131 Ostim / ANKARA
+90 312 395 15 08       +90 312 395 15 08      info@nidaelektronik.com.tr      www.nidaelektronik.com.tr/tr/1
 
NİDA ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. (FİNİŞER SERVİSİ)

Firmamız Endüstriyel Elektronik alanında faaliyet göstermektedir. Ağırlıklı olarak Asfalt ve Beton Finişerlerinin elektronik içerikli parçalarının tamir ve servis hizmetini vermektedir. Duyarga, Multiplex, Bigsonic ski, Ultrasonic helezon otomatikleri, yan kumandalar, dijital ana ve yan kumandaların tamirleri yapılmaktadır. Labaratuvarımızda tamiri yapılan bu cihazların hepsi için özel test cihazları mevcuttur. Tamiri yapılan cihazlar teste tabi tutularak finişer üzerinde çalışıyormuş gibi test edilir(Isı ve vibrasyon dahil). Asfalt ve Beton Finişerlerinin servis, bakım, onarım hizmetlerini veren Firmamız; Türkiye'nin tamamında ve Yurt dışında, Müşterilerimizin yerinde, servis hizmeti vermektedir.

Finişer anakartlarının tamir hizmetini Ankara merkez servisimizde vermekteyiz. Özel ve sıradışı iş makinelerinin elektronik arızalarında makineye özel tek üretim ve çözüm üretilmektedir. Profesyonelleşmiş ve kurumsallaşmış Firmalara profesyonel, elektronik ve lojistik hizmet vermekteyiz. Unutmayın ki; Şantiyenizde finişeriniz arızalandığında sadece aşçınız çalışır, bütün işçileriniz yatar !

Servis hizmeti içeriği, verilen ülkeler ve hizmet verilen markalar aşağıda sıralanmıştır. Firmamızdan Finişer Servis hizmeti almak isteyen Firmalar İletişim Sayfasındaki numaralardan veya mail adreslerimizden Bize 7/24/365 gün ulaşabilirler.

 

 / @finiserservis

Ürünler

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu