KARAKOÇ HİDROLİK

1202.sok. No:25 Ostim
0 312 354 05 74       0312 386 15 24      karakochidrolik@ttmail.com      www.karakochidrolik.net

KARAKOÇ HİDROLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İlk olarak 1983 yılnıda ÖZMEKA adı altında kuruldu ve hidrolik Kapı otomatiği imalatı ile başlamıştır. 1986 yılında isim değiştirerek KARAKOÇ HİDROLİK olarak faaliyetini devam etmiştir.

Firmamız yurt içinde çeşitli kuruluşların  işlerini yerine getirmektedir. Aynı zamanda ise dolaylı olarak çeşitli ülkelere mal üretmiştir. Bu ülkelerin bazıları ABD, Almanya, İsveçre, Danimarka, Birleşik Arap Emirlikler, Dubai olarak sıralayabiliriz.

Firmamızda genel olarak iş makineleri yedek parçaları, kazan parçaları ve medikal parçalar üretilmektedir. 

Kuruluşundan günümüze, tüketiciye her zaman en kaliteliyi en ekonomik koşullarda aktarmayı hedefledi ve bu hedef doğrultusunda son teknolojiyi kullandığı üretimlerinin de her zaman arkasında oldu.

Son yıllarda  iç piyasa ve açıldığı dış piyasada da kalite ve güvenilirliği ile hak ettiği yeri alan  KARAKOÇ HİDROLİK  gerçekleştirdiği makine ve makine parçaları ihracatları ile ülkemiz ekonomisine yaptığı önemli katkılara devam etmektedir.

Sektörün yakın zamana kadar, dış pazarlara olan bağlılığı göz önüne alındığında yapılanların önemi daha net anlaşılacaktır.

İletişim Bilgileri
Firma Konumu