MEKA KIRMA ELEME VE BETON SANTRALLERİ TEKNOLOJİLERİ

Malıköy Başkent OSB İsmet İnönü Bulvarı No:12 Sincan Ankara
0 312 397 91 33       0 312 397 10 34      sales@mekaglobal.com      www.mekaglobal.com

Kırma eleme, madencilik ve hazır beton üretimi konusundaki ekipman ile komple tesis tasarımı ve üretiminde dünyanın güvendiği marka: MEKA

MEKA 1987’den beri agrega ve beton endüstrisine hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. Alanında küresel standartlar geliştiren MEKA; beton santrali, kırma eleme ve madencilik alanında müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleme, ürün tasarımı, üretim, satış-pazarlama, montaj, satış sonrası hizmetler, saha eğitimi ve servis hizmetlerinin tümünde en iyi hizmeti sunmaya uygun altyapıya, kendini adamış derin tecrübe sahibi ekibe ve kurumsal hafızaya sahiptir.

Hazır Beton Üretimi, İnşaat ve Prekast Endüstrileri İçin Beton Santralleri ve Ekipmanları Üretiminde MEKA
MEKA Beton santrali ve ekipmanları üretimi konusunda her kapasite ve üretim çeşidi için santral ve ekipman tasarlayıp üretme yeteneğine ve tecrübesine sahiptir. MEKA markasının köklerinden gelen beton santrali uzmanlığı ve dünya genelinde kurulumunu yaptığı faal 4000’in üzerinde santral ile bu alanın global liderleri arasındadır. Mobil, sabit, kompakt, şantiye tipi, RCC, Precast beton santralleri ile en küçük şantiyeden en büyük projelere, hazır beton endüstrisinden prekast endüstrisine kadar tüm spektrumda ihtiyaçları karşılayacak geniş bir ürün gamına sahiptir.

Agrega üretimi, madencilik ve geri dönüşüm endüstrileri için kırma, eleme ve yıkama ekipmanları üretiminde MEKA

Agrega üreticileri, geri dönüşüm tesisleri, endüstriyel mineral işleme tesisleri yatırımları , çeşitli madenler için yeni tesisler ve mevcut tesis kapasite artırımı veya revizyonuna yönelik eksiksiz, her kapasitede besleyici, kırıcı, elekler, ıslak proses ekipmanları, mobil tesisler tasarlayıp üreterek alanının tüm ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sunmaktadır.

 

100’DEN FAZLA ÜLKEYE ULAŞAN BİR DÜNYA MARKASIYIZ
ABD, İngiltere, Norveç, Avustralya, Rusya, Fransa, Belçika, Malezya, Yeni Zelanda, Meksika, Filipinler, Tanzanya, Kanada dahil 100’den fazla ülkede 4000’in üzerinde tesis ve ekipman kuran MEKA’nın ürünleri sektörde kalite, güven ve gücü temsil eder.
Kırma eleme, madencilik ekipmanları ve tesisleri, beton santralleri ve beton mikserleri konusunda geniş bir ürün gamına sahip olan MEKA, bugün %90’ı aşan yerli girdi ile ürettiği ürünlerin %85’ten fazlasını ihraç ediyor ve Türkiye’nin İhracat Yıldızları listesine sürekli olarak girme başarısı gösteriyor.

Rusya ve Cezayir’de kendi organizasyonlarımız, 50’den fazla ülkede ise sinerjik iş birliklerimiz ile faaliyet gösteriyoruz.

Hedef pazarımız Dünya, hedefimiz liderlik.

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
CE Belgesi

İlgili Görseller

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
[15:54] Hakan Fidan
Şirket Videosu