MEKA KIRMA ELEME VE BETON SANTRALLERİ TEKNOLOJİLERİ

Merkez Ofis : Çamlıca Mah. Anadolu Bul. 147. Sok. Atlas İş Merkezi No:5/9 Gimat Ankara
0 312 397 91 33       0 312 397 10 34      sales@mekaglobal.com      www.mekaglobal.com

MEKA 1987’den beri agrega ve beton endüstrisine hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. MEKA tecrübesiyle ürettiği Kırma Eleme Tesisi ve Beton santralleri ile, kullanıcılarının gerçek dünyada ki beklentilerini karşılamak için çözümler tasarlamaktadır. MEKA sadece makine tedarik etmez; MEKA çözümler yaratır. MEKA’nın her bir Beton Santrali ya da Kırma & Eleme Ünitesi, 30 yılı aşkın tam bir adanmışlığın sonucudur. Her bir detayında, işte bu yüzden bilgi ve özveri vardır.

MÜKEMMEL MÜHENDİSLİK

MEKA, sektöre yenilik getirmek, tasarlamak ve son teknolojiye ayak uydurmak için AR-GE faaliyetlerini yaklaşık 30 yıldır sürekli geliştirmektedir. 

SAĞLAM EKİPMAN

Sağlamlık, yalnızca MEKA kalitesinin farklı bir özelliği değil, aynı zamanda kurulduğu günden bu yana MEKA’nın üretim felsefesi olmuştur.

HER ZAMAN HIZLI SERVİS

Deneyimli servis ekibimizle her nerede olursanız olun, size hizmet sunmak için buradayız.

30 YILLIK DEYİMLE PROFESYONEL ATILIM

MEKA 1987’de kurulmuş, Beton Santralleri, Kırma & Eleme tesislerinin üretimine odaklanmış olan, öncü-profesyonel bir firmadır. Türkiye’nin en büyük üreticisi olarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını belirlemek, proje planlama, tasarım, mühendislik, üretim, kalite kontrol, devreye alma, operatör eğitimi ve satış sonrası destek gibi tam ve kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

MÜKEMMEL MÜHENDİSLİK

MEKA, sektöre yenilik getirmek, tasarlamak ve son teknolojiye ayak uydurmak için AR-GE faaliyetlerini yaklaşık 30 yıldır sürekli geliştirmektedir. 
Bugün, çok önemli altyapı projelerine sunmuş olduğumuz esnek çözümlerimizle, sektöründe profesyonel bir çok kişi için dünya çapında bir “Çözüm Ortağı”yız. Mükemmel tasarımımız olmadan, bu esnekliğimiz ve başarımız gerçek olamazdı. MEKA önerebileceği en iyi mühendislik çözümleri ile müşterilerinin güvenini kazanıyor. Her bir detayında bilgi,tecrübe ve özen var.

 @mekaglobal

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
CE Belgesi

İlgili Görseller

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu