ANÇAĞSAN HİDROLİK A.Ş. ''ANCA 700 BAR''

1200.(ESKİ 29.SOKAK) NO:150
0 312 354 53 80       0312 354 53 86      finans@ancagsan.com.tr      www.anca700bar.com

1988 yılında iş makinaları yedek parça imalatı ile sektöre giriş yapan ANÇAĞSAN, 1997 yılından itibaren hidrolik silindir imalatına başlamıştır. Bugün 5 ton'dan 1200 ton'a kadar değişik ebat ve strokta 700 bar silindir üretmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke edinen ANÇAĞSAN; kalite odaklı yapısıyla hizmet vermekte ve müşteri beklentilerinin ötesinde ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

İş ve inşaat makineleri silindirleri, teleskobik silindirler, endüstriyel silindirler ve "anca" markalı 700 bar yatık silindirler, delikli silindirler, vidalı silindirler, tek etkili yay dönüşlü silindirler, çift etkili silindirler ve yüksek tonajlı silindirlerin üretimiyle sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan ANÇAĞSAN, gerçekleştirdiği her aşamada kaliteye ve ürün geliştirmeye yatırım yapmaktadır.

ANÇAĞSAN'ın üretimini gerçekleştirdiği hidrolik silindirler; ekskavatörlerde, 
yükleyicilerde, vinçlerde, forkliftlerde, zirai makinelerde vb. kullanılmaktadır.

Ayrıca ürünlerimiz demir çelik endüstrisi ile madencilik gibi ağır şartlara sahip sektörlerde ve çimento fabrikalarında bakım faaliyetlerinde özellikle tercih edilmektedir.

ANÇAĞSAN, kendi imalatının yanında; müşteri tarafından sağlanan numune, teknik resim veya parça numarasına göre de, deneyimli mühendisleri ve teknik kadrosu ile projelendirme ve üretim gerçekleştirmektedir.

ANÇAĞSAN'da ürünün kalitesinden sorumlu tüm çalışanlar; tasarım, malzeme tedariki, üretim, ürün doğrulaması ve sevkiyat faaliyetlerinin her aşamasında "kalite kontrol edilmez, üretilir" felsefesi ile görev yapmaktadır.

ANÇAĞSAN, tüm çalışanlarının, sorumlu olduğu görevlerde sürekli gelişimini sağlamak için şirket içi ve şirket dışı eğitimlere bizzat önem vermektedir.

ANÇAĞSAN'ın en önemli değeri mutlu müşteriler bırakmaktır.

 

 / ancagsan

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
CE Belgesi

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu