ASE MAKİNA

Saray Mah. Aksoy Cad. No:29 Kazan / ANKARA
0 312 256 56 33       info@asemakine.com      www.asemakine.com

ASE sıva makinelerini yerli olarak üreten ilk firmadır. 1996 yılında kurulan ASE, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş, kendisini geliştirmiş ve bugün sektörde Türkiye'nin en büyük firması konumuna erişmiştir.

Sıva ve şap makineleri sektöründe Türkiye'deki en büyük üretim alt yapısına sahip olan ASE, sıva/harç/şap karıştırma, pompalama ve püskürtme sistemleri alanında elli çeşide yakın makinenin üretimini yapmaktadır.

Üretiminde kaliteye büyük önem verdiğinden dolayı, makinelerini Türkiye şantiye şartlarına ve uluslararası standartlara uygun üretmektedir. ISO 9001:2008, CE, GOST-R gibi kalite belgelerine sahip olan ASE, yerli üretici olarak Türkiye pazarında lider ve öncü konumdadır.

"İthal etmiyoruz, ihraç ediyoruz" sloganıyla ASE, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 40'tan fazla ülkeye ihracat yapmakta, dünyanın dört bir yanında Türk Malı imajını layıkıyla temsil etmeye çalışmakta ve uluslararası bir marka olma hedefine doğru yürümektedir.


ASE, "esas işimiz satışla başlar" ilkesini benimseyerek, satış sonrası hizmete büyük önem vermektedir. Türkiye'nin birçok bölgesinde servis birimleri ve servis alt yapısı ile müşterilerinin taleplerine kısa sürede cevap vermekte ve hızlı çözümler üretmektedir.

Sıva ve şap pompası yedek parçalarında Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı stok çeşitlerine sahip olan ASE, sürekli ve ucuz yedek parça teminiyle de müşterilerinin memnuniyetini hep ön planda tutmaktadır.

ASE Makine, Rokamat yüzey işleme melakinelerinin Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinin tek distribütörüdür.

 / asemakine

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
CE Belgesi
Gost-r

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
https://goo.gl/maps/s7TcvvEtNTQCsJnR8