GÖÇMAKSAN

Alınteri Bulvarı No: 216 Ostim / Ankara / Türkiye
0 312 385 79 17       0 312 354 40 14       info@gocmaksan.com      www.gocmaksan.com.tr

GöçMakSan, inşaatçı el aletleriyle başladığı üretim yolculuğunda 1960 yılından günümüze kadar istikrarlı bir büyüme göstererek, sektöründeki global markalardan biri olmuştur. Farklı kapasite ve güçte inşaat demiri bükme ve inşaat demiri kesme makinaları üreten GMS, demiri dize getiren güç sloganıyla yedi kıtada inşaat sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır. Yurt içindeki satış & servis yapılanmasının yanı sıra yurt dışındaki distribütörlükleri ile tüm dünyaya ürün ve hizmet sunan GöçMakSan, yılların kazandırdığı tecrübe, güvenirlilik ve kalitesiyle işlevsel, uzun ömürlü, nitelikli ürünlere gururla imza atmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi, deneyimli kadrosu, tam kapasite işleyen donanımlı üretim tesisleri ile GMS sektörde lider konumdadır. Finansman gücü ve Ar-Ge yatırımları sayesinde kullandığı teknolojiyi sürekli geliştiren GöçMakSan, yeni makina tasarımları, sektörün nabzını tutan yönetim vizyonu ve diğer firmalara örnek olan yaklaşımıyla her geçen gün büyümeyi sürdürmektedir.

GMS, gelecekte de marka değerini korumak, kendi alanında sürekli ilerleyen bir organizasyon olmak için yenilik üretmeye, yorulmadan çalışmaya devam edecektir.

Kalite Politikamız

Göçmaksan Makine Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İnşaat sektöründe hizmet vermek üzere, İnşaat Demiri Kesme, İnşaat Demiri Bükme, hafif inşaat makinaları ve çeşitli el aletleri tasarımı ve üretimi amacıyla kurulmuştur.

 Firmamız, ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymayı ve sistemi sürekli iyileştirmeyi, yaptığı üretimlerde günün gelişen teknolojilerini ve kaliteli malzemeleri kullanarak, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutup, müşteri isteklerini yerine getirmeyi, ulusal ve uluslararası standartları uygulanabileceği ölçüde uygulamayı, çevre sağlığının korunmasına mümkün olduğunca dikkat etmeyi, insan sağlığını korumayı ve müşteriye her konuda yardımcı olmayı amaç olarak kabul etmiştir.

 Firmamız bu doğrultuda;

Müşteri algılamasının en üstü düzeyde tutulması

Çalışma ortamının iyileştirilmesini,

Çalışanların memnuniyetinin sağlanmasını,

Çalışanların bilgi ve becerilerinin sürekli artırılmasını,

İşçi sağlığına ve iş güvenliği kurallarına uymayı,

İşlerin hatasız, kaliteli ve hızlı bir şekilde sürdürülmesini,

Çalışan personelin motivasyonunun arttırılmasını,

Üretimini yaptığı ürünlerin bir dünya markası olmasını,

Enerji verimliliğinin arttırılmasını,

Çevre ve doğanın korunmasını

ulaşmak istenen hedef olarak belirlemiştir

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

GÖÇMAKSAN A.Ş. olarak; İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Politikalarımız kapsamında, ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uygun bir yönetim mantığı benimseriz. Çalışanlarımız ve ürünlerimizi kullanan müşterilerimiz için sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı sağlamak için gerekli düzenlemeleri yapar ve sürekli kontrol altında tutarız. Bu bağlamda başlıca politikalarımız şöyledir.

  • Faaliyetlerimizin bütün süreçleri işlerken, ortaya çıkabilecek sağlık ve güvenlik risklerinin analiz edilerek minimize edilmesi
  • İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin oluşturulması ve çalışanlarımızca içselleşmesi için eğitim ve sürekli bilgilendirme faaliyetleri oluşturmak
  • Hedef olarak sıfır iş kazası ve meslek hastalığını benimsemek, diğer işletme politikalarını bu hedefe adapte etmek
  • İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda sektör markaları için örnek olmak

Ürünler

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu