IPT

1. Organize Sanayi Bölgesi Türkmenistan Caddesi No.15 Sincan 06935 Ankara
+90 312 444 64 78       +90 312 385 9282      export@ipt.com.tr      www.ipt.com.tr/

Yarım asırdan bu yana, IPT, Pozitif Deplasmanlı pompa ve sayaç üretimi ve uygulamalarında liderdir. Daha önce İsmet Petrol olarak bilinen IPT, 1958’de kurulmuş, kendi alanında 63 senedir liderliğini korumuş ve kaliteli ve güvenilir ürünleri ile fark edilmiş ve kabul görmüştür.

IPT, kendi üretimi olan pozitif deplasmanlı pompa ve sayaçların, endüstri uygulamalarında en iyi ürün ömür/maliyet çevrimine sahip olduğu taahhüdünü vermektedir. Biz, ürettiğimiz pompa ve sayaçların ötesinde, ihtiyacınız olan teknolojiyi ürünlerimize yansıtmak istiyoruz. Bugün ürün çözümlerimiz birçok endüstri dalında güvenle kullanılmaktadır.

Ana üretim konumuz akaryakıt sayaçları ve pompaları, transfer setleri, dispenserler ve bu alanlardaki hizmetler olduğu halde, IPT ürünleri, kimyasal süreçler, rafine yakıtlar, petrol, yiyecek/gıda ve gezici araçlar gibi çeşitli endüstri dallarında da kullanılmaktadır.

Bugün IPT, gücünü ve esnekliğini, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini anlamasından ve buna uyum sağlamasından almaktadır. Yıllar boyunca pazarın ihtiyacıyla paralel olarak ürün yelpazesi gelişmiştir. Bu, IPT’nin sizlerin özel uygulamaları için şahsi ve çeşitli ürünler ortaya çıkardığının bir göstergesidir.

Gerçekten iyi bir ürünle ortaya çıkmak, yeterli ve taze bilgi ve yenilikçi fikirler gerektirmektedir. Bunun en önemli kısmı müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini dinlemektir. Böylece neyin geliştirilebilir olduğunu ve neyin daha iyi çalıştırılabileceğini görebiliriz. Ancak bundan sonra sizin için büyük farklılık yaratabilecek yeni ürünler ya da iyileştirmeler yapabiliriz.

Dayanıklı IPT pompa/sayaç teknolojisi sadece gelişmiş ve yüksek teknoloji ile sağlanamaz, aynı zamanda satış sonrası acil çözümler ile, ürünün çalışma ömrü boyunca en az efor sarf edilerek bakım yapılması ile sağlanır. Bunun için IPT size tam ve gelişmiş hizmet seçenekleri sunar, buna PD ürünlerinizin kapsamlı bakımı da dahildir. Teknik yeterlilik, teknik bilgi, en hızlı kaynağa ulaşım ve benzersiz IPT müşteri hizmetleri, size, ürününüzden doğru ve en iyi randımanı almak için yeterli güveni sunar.

IPT, 1997’de tüm firma faaliyetlerinde ISO 9001 sistemine geçen, 2008’de PD sayaçlar ve pompalar için ATEX belgesi, 2015 yılında ise MID sertifikasyonunu alan girişimci ve ilerici bir firmadır.

Kuruluşumuzdan miras kalan “İsmet Petrol Teknik”, 2004 yılında kurumsal kimliğe bürünmemiz ile birlikte IPT ismi ve logosu olarak değiştirilmiştir.

Daha detaylı bilgi için bizimle temasa geçmekte tereddüt etmeyin. Biz, sizlerin değerli öneri ve yorumlarınızı almak için bekliyoruz.

Saygılarımızla...

İletişim Bilgileri