ÖZMAKSAN HİDROLİK

Ostim O.S.B. Mah. 1212. Cad. No:20 ANKARA
0 312 354 7581       0 312 354 7461      info@ozmaksanhidrolik.com      www.ozmaksanhidrolik.com.tr

ÖZMAKSAN HİDROLİK 1997 yılında kurularak imalat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.
Sektöründe imalatlarıyla öncü bir yapıya sahip olan firma çözümsüzlüğü çözmeyi kendine ilke edinmiştir. İmalatlarımız gerekli basınçlar uygulanarak ve çeşitli testlerle kalite kontrol aşamasından geçirilip kullanımınıza sunulmaktadır.

Taahhüt ettiğimiz zaman içerisinde tamir, bakım yenileme ve yeniden üretim yapılmaktadır.

Firmamız bütün çalışanları ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için yenilikleri takip ederek sektördeki faaliyetlerini aynı kalite sürdürme çabası içerisindedir.

VİZYONUMUZ

Hidrolik kullanım alanlarını geliştiren, sektör pazarında etkin rol oynayan saygın, lider ve güvenilir bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ
Topluma ve çevreye saygılı, verimli, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içersinde çalışarak sürdürülebilir karlılığı sağlamak.

DEĞERLERİMİZ
Yaratıcılık / Şeffaflık / Dürüstlük / İnsana ve Çevreye Saygı / Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu / Mükemmeliyet / Rekabetçilik / Güvenilirlik

İŞE ALIMLARDA
İşin gerektirdiği nitelikler, kişisel beceriler ve bireysel performansları ele alınarak, objektif ve adil bir değerlendirme yapar,
Çalışanların çalıştıkları birimin hedefleri kendilerinden beklentileri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlar, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturur,

NİTELİKLİ İŞGÜCÜNÜ GRUBA KAZANDIRMA
İşe alımlarda dikkat ettiğimiz özellikleri;
Başarı ve Sonuç Odaklılık / Hız / Üreticilik / Girişimcilik / İletişim / Takım Çalışması / Kendini ve Çalışma Arkadaşlarını Geliştirme / Değişime Ayak Uydurma ve Yönetme olarak sıralayabiliriz.

İletişim Bilgileri