TEKNO KARDELEN MÜHENDİSLİK

Saray Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:389 (İstanbul yolu 28. km) Sarayköy / Kazan / Ankara / Türkiye
0 312 815 46 05       0 312 815 46 06      info@kardelenmuhendislik.com.tr      www.kardelenmuhendislik.com

KURULUŞ VE BÜYÜME SÜRECİ

Kardelen Mühendislik olarak faaliyetlerimize Ostim de küçük bir atölyede başladık ve bugün sektör birinciliğine doğru hızla ilerlemekteyiz. Şirketimizin İstanbul yolu Sarayköy mevkiinde bulunan fabrikasında ve Ostim bölgesinde bulunan teknik servisinde, 15 idari personel ve 55 atölye personeli olmak üzere 70 kişi istihdam ediyoruz. Yenilenen tam otomatik metal kesme ve işleme tezgahlarımızla birlikte aylık 20 makinalık üretim kapasitesine ulaştık. Şirketimiz yıllık üretiminin %25`ini; Romanya, Katar, Sudan, Türkmenistan, Kazakistan, Azerbaycan, Libya, Cezayir, Norveç, İran ve Irak gibi ülkelere ihraç etmektedir.

İhracat payımızı daha da artırmak amacıyla mevcut yurtdışı servislerimize yeni pazarlama ve servis ağlarını katmak için yoğun çalışmalar yapmaktayız.

Mekanik tasarım mühendisi olmam sebebiyle olsa gerek şirket kurarken finansal konulardan daha çok teknik konular üzerinde yoğunlaştım. Sektörde gelişmiş modern vinçler konusunda bir açık olduğunu ve halihazırda kullanılan vinçlerin yetersiz ve geliştirilmeye açık olduğunu görerek yeni bir vinç tasarımıyla iş hayatına girdim ve Türkiye`de ilk defa kollu vinç sistemini uygulamaya geçirdim.

VİZYON

Kaliteli ürün anlayışıyla firmamızı daima ileri taşımak, sektörde öncü, lider ve saygın bir dünya markası olmak…

DEVAM EDEN YATIRIMLAR

Sürekli gelişimi ana prensip olarak edinen Kardelen Mühendislik Ar-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Önümüzdeki dönemde Ar-Ge projelerinin çıktıları olan yeni ürünlerimizle pazar payımızı ikiye katlamayı planlıyoruz.

Pazar payının artması ve büyüyen talebe daha rahat cevap verebilmek için Kardelen Mühendislik yeni fabrika yatırımıyla üretim kapasitesini iki katına çıkartmayı planlamaktadır. Fabrika yatırımımız için çalışmalarımız sona yaklaşmış olup önümüzdeki günlerde fabrika inşaatına başlanacaktır. İş makinaları ve özellikle vinç sektörü için satış sonrası servis ve yedek parça çok önemli olduğundan dolayı, global pazarda da payımızı artırmak amacıyla mevcut yurt dışı servislerimize yeni servis ağlarını katmak için yoğun çalışmalar yapmaktayız. çok kısa bir zaman içerisinde bu çalışmalarımızın olumlu sonuçlar vereceğini düşünüyorum.

Türkiye de, fidan sökme-dikme makinesinin iş makineleri- mini loader ve traktörlere uygun tasarımını yaparak montesini gerçekleştiren ilk firma olmaktan gurur duymaktayız. Kaliteli, güvenilirlik ve kusursuz hizmet anlayışımızla, Kardelen Mühendislik çatısı altında nice başarılı çalışmalara imza atmak temennisiyle.

MİSYON

Müşteri taleplerini en üst seviyede karşılayacak yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak

Ürün kalitemizi uluslar arası standart seviyesinde korumak

Ürün yelpazesini geliştirmek

Ulusal ve uluslar arası pazar ağını genişletmek.

 teknokardelen

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu