SEÇKİN MAKİNA

Aso. 1. Organize Sanayi Bölgesi Ahi Evran Mah. Anadolu Cad. No: 9/A-B Sincan-Ankara
0 312 385 84 22       0 312 385 84 24      seckin@seckinmakine.com.tr      www.seckinmakine.com.tr

"Seçkin Makine San. ve Tic. Ltd. Sti", 1974 yılında Halil İbrahim Elmadağlı tarafından küçük bir atölye olarak kurulmuştur. Özgüven, güven, kalite, istikrar vb. vasıfların sağladığı avantajlar ile firma kısa sürede büyüme sürecine girmiştir. 2000'li yılların başına kadar sadece yurt içi pazarına yönelik imalat ve satış süreçlerini yöneten firma, 2000'li yılların başından itibaren ihracatçı kimliğine kavuşmuştur. Kendisini yurt içinde uzun yıllarca ispat etmiş olan Seçkin, yurt dışında da kaliteli ve güvenilir kimliği ile 45 ülkeye ihracat yapan bir firma olmuştur.

Seckin'in kaliteli ürün ve hizmetleri ile girmiş oldugu ana pazarlar; Amerika, Kanada, Meksika, Brezilya, Peru, Sili, Kolombiya, İtalya, Portekiz, Polonya, Almanya, Romanya, Rusya, Ukrayna, Turkmenistan, Kazakistan, Suudi Arabistan, Cezayir, Urdun, Mısır, Tayland, Vietnam, Kore, Avustralya ve diger bir çok ülkedir. 

Ürettigi ürünlerden jant ve aksamlari icin Rimco, Hidrolik Silindir icin PHS (Premium Hydraulic Solutions), Saft ve Aksamları için LDStescilli markalarını almış olup yurt dışında bu markalar ile Türkiye'yi temsil etmektedir. 

Üretim faaliyetlerine Türkiy'nin en büyük organize sanayi bölgesi olan Sincan Organize Sanayi'de 2013 yılından bu yana 10,000.00 m2 kapalı alana sahip fabrikasında devam eden Seckin aynı zamanda Ostim Sanayi Bölgesinde yer alan 1,000.00 m2 kapalı alana sahip satis ve sonrasi hizmet ofisi ile hizmet vermektedir. Büyüme hedefleri dogrultusunda 2018 yilinde yine Sincan Organize Sanayi bölgesinde 20,000.00 m2 fabrika alanı alip önümüzdeki 5 yıl içinde Silindir, Jant ve diğer üretim faaliyetlerini ayırmayi planlamaktadir. 

Seçkin Makine, yüksek teknoloji üretim tesislerinde, hammadde girişinden sevk aşamasına kadar uyguladığı ISO 9001:2008 yönetim ve kalite sistemiyle aşağıdaki ürün gruplarını İş Makineleri ve diğer ağır hizmet aracları icin "Hidrolik Silindir Grubu, Jant Grubu, Aktarma Organları Grubu, Fren Grubu, Kepçe Kontrol Grubu, Transmisyon Grubu, Defransiyel Grubu, Cer Planet Grubu"üretmektedir.

 seckinmakine

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu