RULMAN SERVİSİ LTD.ŞTİ.

30.Sokak (1201) No: 41, Ostim /ANKARA
0 312 385 86 19       0 312 385 38 07      satis@rulmanservisi.com.tr      www.rulmanservisi.com.tr

Hakkımızda

1973 yılından itibaren sektörün içinde yer alan Rulman Servisi’nin sahipleri, 1982 yılında kendi firmasıyla sektörel firmalar arasında yerini almıştır.Çalışma faaliyetlerini ve sektörel çeşitliliğini artırarak bir atılım içerisine giren firmamız gerek hizmet anlayışı gerekse personel bakımından hedeflediği noktaya emin adımlarla ilerlemektedir.

Rulman Servisi, SKF’ın dünyadaki 100 yılı aşkın süredir bilgi ve tecrübelerinden de yararlanmaktadır.2010 yılında çalışma ofisini ve depolarını çağın gereklerine uygun yeni ve teknolojik bir mekana taşıyan firma, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.

Hedefi; bilim ve teknolojinin yeni yüzyıldaki hızlı değişimine ayak uydurmak, yapılacak işleri zamanında, eksiksiz ve kaliteli yaparak sektörün öncü firmaları arasında yükselen bir değer olmaktır.

Misyonumuz

a) Modern ve konforlu bir ortamda, sürekli aynı kalitede ve ölçüde, aynı standartta, kesintisiz ve gecikmesiz ürün temin anlayışımızdan asla taviz vermemek.

b) Her zaman bir adım önde olmak ve müşterilerimize hızlı, kaliteli hizmet yaratmak misyonuyla hareket eden Rulman Servisi, sektörün ihtiyaç duyduğu tüm yenilikleri müşterilerine sunmaktadır.

c) Yenilik, değişime inanç ve hizmet anlayışı; düşünce ve teknolojiyle birleşince kalite ve memnuniyeti de beraberinde getirecektir.

Vizyonumuz

Kuruluşundan bu yana geçen süreler içerisinde sağlanan bilgi ve birikimle; kendi sektöründe Türkiye’nin ve Dünya’nın dinamik ve büyüyen markalarının lokomotifi olmak.

Müşterimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda maksimum stok, üstün kalite ve en hızlı hizmet kurallarını en üst seviyeye çıkarmayı kendine ilke edinmiştir.

Çevre anlayışımız, çalışma prensiplerimize tamamıyla uymakta olup, sunulan mal ve hizmetler günün çevre standartları dahilindedir.

Eğitim

Rulman Servisi'nin merkezinde modern ve teknolojik tüm imkanlar düşünülerek tefriş edilmiş eğitim salonlarımız mevcuttur.İhtiyaçlar doğrultusunda temin edilecek teknik ekip tarafından müşterilerimize eğitim alma imkanları sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra ana tedarikçilerimizin sağladığı kurslardan da müşterilerimizin yararlanması olanağı da sağlanmaktadır.Kurslar SKF’in teknik ekibinin tecrübeli mühendisleri tarafından veriliyor. Kursların önemli bir bölümü uygulamaya yönelik.

Ayrıca video ve projeksiyon sistemlerimiz sayesinde, konuyla ilgili eğitici filmler seyrederek sattığımız tüm ürünlerin sökme, takma ve bakım pratiğinin doğrularını yakından izleme olanağına da sahip olmaktasınız.

Servis Hizmetleri

 

Bakımlar;

Rulmanlar arızalandığında,kullanıldığı yerdeki ekipmanın zamansız duruşuna neden olur. Zamanından önceki rulman arızaları nedeniyle makina duruşunun her saati üretim kaybı demektir. Özellikle de üretimin hemen sermayeye dönüştüğü sektörlerde zamanından önce rulman arızaları çok önemlidir.

Rulman Kalitesi;

SKF`in amacı her kullanıcıya uzun ömürlü ve problemsiz işletme imkanı sağlamaktır. Bizim araştırma ve geliştirmedeki önemli yatırımlarımız,rulmanların en yüksek kalitede üretilmesini sağlar.Bununla birlikte rulman kalitesi yalnız başına problemsiz işletme kavramını garanti etmez. Diğer faktörler de rulmanın ömrüne etki etmektedir.Bu faktörler;

Çevre Şartları;

Makinalar en yüksek çalışma şartlarında olmalıdır. Rulmanlar doğru şekilde merkezlenmeli ve aşırı sıcaklık, nem ve pisliklerden korunmalıdır.

Doğru Montaj;

Rulmanların zarar görmemesi için rulman montaj teknikleri ve takımlarının bilinmesi gereklidir.

Doğru Bakım;

Düzenli yağlama ve bakım programı, rulman çalışma şartlarının izlenmesi, rulman ömrünü maksimum yapmak için önemlidir.

Problemsiz İşletme;

SKF, rulmanların doğru bakım ve servisi görevini yürütmektedir. SKF` in problemsiz işletme kavramı rulmanların işlevini yerine getirmesini sağlamaktır.Rulmanların düzgün olarak çalışmasında kolay montaj ve bakım yapılması için tam bir servis bakım ürünleri mevcuttur. Problemsiz işletme kavramı müşterilerin, rulmanlarının uzun ömürlü olması ve verimli çalışması için isteklerini karşılar.

Güvenilirlik Sistemleri;

İşletmenizin maksimum verimlilikte çalışması için SKF in sunduğu çözümleri lütfen kontrol ediniz.

Rulman Servisi Ltd.Şti.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu