ERDEM GRUP

İvedik O.S.B. Arı Sanayi Sitesi 29. Cadde 1472 Sokak No: 107-109 Yenimahalle / ANKARA
0 312 395 11 09       0 312 395 11 53      info@erdemgrup.com.tr      www.erdemgrup.com.tr

Erdem Grup kurulduğu 1996 yılından bu yana, ülke ekonomisine ve siz değerli müşterilerimize teknolojik gelişmeler ışığında kalitesinden ve güvenilirliğinden ödün vermeden hizmet etmektedir.

Ülkemizin madencilik sektöründe, makine üretimi ve tasarımında lider firmalar arasına katılmıştır. Standart üretim programına kuruluşundan itibaren onlarca yeni model kazandırmıştır. Erdem Grup gün geçtikçe katlanarak artan üretim ve satış grafiğini sürekli geliştirme ve çeşitlendirmenin sonucunda sektöründe önde gelen kuruluş olmuştur. Üretimin süreçlerinin tamamında gerekli olan hassasiyeti ve müşteri odaklılığını tüm çalışmalarımıza yayarak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını tecrübelerimize dayanarak önceden tahmin etmekte ve İstenilen zamanda ve beklenen kalitenin ötesine geçiyoruz. Şirketimiz var oluşundan bugüne kadar başarımızı korumak ve mevcut ürünlerini geliştirerek siz değerli müşterilerimize yeni ürünler sunabilmek adına AR-GE ve tasarıma büyük önem vermektedir. Bütün bu unsurları biraya getirmemiz ve bugüne kadar bünyemizde gerçekleştirmemiz sîzlerin nezdinde güven ve kalitenin adresi olmamızı sağlamıştır.

Erdem Grup, sektörü cevher zenginleştirme olan Taş Ocakları, Kömür Ocakları, Kum Çakıl İşletmeleri, Beton Santralleri, Çimento Fabrikaları. Kireç Ocakları, vb. işletmeler için anahtar teslim tesis üretimi konusunda tüm yurtiçi ve Türki Cumhuriyetleri İle Arap Ülkeleri başta olmak üzere yurtdışı müşterilerimize çalışmaktadır.

Erdem Grup olarak, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada kalite politikalarımız çerçevesinde müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan gurur duyarız.

 erdemgrupmakina

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu