ANDROMEDA MAKİNA

1233.SOK. NO:69 OSTİM/ ANKARA
0 312 503 29 43       info@andromedamakina.com      www.andromedamakina.com

ANDROMEDA, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlayıp, onlara müşteri tatminini tesis edecek şekilde müşteri beklentilerini aşan kaliteli ürün ve hizmetler sağlayarak müşterilerinin en değerli tedarikçisi olmaya söz vermiştir.

Yaptığımız işlerin her alanında kalite ve sürekli iyileşme her bir çalışanımızın sorumluluğudur.

ANDROMEDA Yönetim Sistemi, kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekli iyileşmeye olan bağlılığımızı yansıtır ve etkinliğinin sağlanması için kalite hedefleri belirlenerek gözden geçirilir.

 

Vizyonumuz;

Ülkemiz makina imalat sanayisi üretim teknolojilerine ve nihai ürün teknolojilerine yenilikçi teknikler kazandırarak milli teknoloji ve milli üretim ile ülkemizin seçkin üreticisi olmak, milli teknolojimiz ile ürettiğimiz ürünlerimizi dış pazarlarda hak ettiği üst seviyelere yükseltmektir.

 

Misyonumuz;

Makine üretiminde üniversite sanayi işbirliği ile yeni teknolojileri üretimlerimize dahil ederek, akademik bakış açısı ile ticari bakış açısını birleştirerek yenilikçi, teknolojisi yüksek, ihtiyaç ve sorun çözümü odaklı ürünler üreterek firmamızın değerleri ile ülkemizin milli değerlerini üretimlerimize yansıtmaktır.

/ andromedamakina

Ürünler

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu