ÖZBEKOĞLU

Çetin Emeç Bulvarı 2.cad. 6/1-7 Öveçler Dikmen / ANKARA
0 312 472 04 04       info@ozb.com.tr      www.ozbekoglu.com

Özbekoğlu, 1974 yılında kurulan ve hizmet alanlarımıza bağlı olan oteli yönettiğimizde başlandı.Firma, halen faaliyet göstermekte olan endüstriyel endüstri sektörüne 1992 yılında adım atıldı. Firmanın ana iştigal konusu, katı akışkanların işlenmesi, karıştırılması ve nakli konularında ürün teminidir.

Ürünlerin teminine ek olarak; mühendislik hizmetleri, satış öncesi ve sonrası bilgileri duyulacak ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerine sahip olan Özbekoğlu; müştereken uygun tek tip bir çözüm sunumu, opsiyonel olarak modern, endüstriyel, modern, modern, modern, modern, modern, modern, modern, modern, modern, modern, modern, vb.

Şti, faaliyetlerine 2009 yılında Ankara Temelli'de 18.000m2 alan üzerinde kurduğu üretim tesislerinde teknolojinin odaklı olmasını sürdürüyoruz.

Üretimde kaliteden ödün vermemeyi, başkalarıyla birlikte Özbekoğlu, edinmiş felsefe edinmiş, hizmetlerinde müşteri hizmetleri özel ürünler ve sistem çözümlerine odaklanmıştır.

Özbekoğlu tarafından kurulan tasarımcı; helezon konveyörler, filtreler ve aksesuarlar, kelebek klepeler, sürgülü klepeler, klepe aktüatörleri, emniyet valfleri, seviye göstergeleri, hava jetleri, yıldız besleyici, yükleme körükleri, bin aktivatörler (vibrasyon konileri), mikro dozaj üniteleri, kıstırma vanası, big bag boşaltma ünitesi, vibratörler, kapasitif ve mikrodalga nem sensörleri ve su dozajlama üniteleridir.

Özbekoğlu ürünleri doğrudan ve dolaylı ihracatlar ile şu anda dünyanın dört bir tarafında bir arada kullanılmakta ve müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Özbekoğlu, Avrupa, Orta Doğu ve Amerika'da oluşturulmuş bayi ağı ile ürün ve hizmet merkezi küresel pazarda başla koyma çabuğundadır.

Ocak 2017 tarihi itibari ile, Atlanta, Georgia'daki en yeni şubemiz OZB-USA olarak açıldı. Atlanta'daki şubemiz, profesyonel satış ekibimiz ile faaliyete başlaştı.

Katalog için TIKLAYINIZ.

ISO 14001:2015 BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

ISO 9001:2015 BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

KALİTE POLİTİKASI İÇİN TIKLAYINIZ.

@ozbekoglu.company

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu