ZEKA MAKİNA

Ostim Organize Sanayi Bölgesi 1183. Sokak (Eski 13. Sokak) No: 52 - 54 - 56 - 58 Ostim 06370 Ankara / Türkiye
0 312 354 32 61       0 312 354 35 06      info@zekamakina.com.tr      www.zekamakina.com.tr

Zeka Makina sektörde ilklere imza atarak 1998 yılında POLİÜRETAN ELEK, 2013 yılında TIKANMAZ (FLEKS) ELEK imalatına başlamıştır. Ülkemizin sanayi sektöründeki dışa bağımlılığını bir kat daha azaltarak hedeflerini gerçekleştirmektedir. Her geçen gün artan ürün yelpazesi ile ZEKA MAKİNA ELEK. İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ. bugün sayıları binlerle ifade edilen taş ocakları, kum-çakıl işletmeleri, maden ocakları, asfalt şantiyeleri, yer altı ve yer üstü kaynakları, çimento sanayi, gübre fabrikaları, kimya sanayi gibi Yurtiçi ve Yurtdışı sektör firmalarında başta Avrupa olmak üzere Orta Asya, Arap Yarımadası, Balkanlar gibi çeşitli ülkelere ihracat gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

 

Türkiye‘nin ilk çelik örgü elek imalatçısı olan Zeka Makina Elek. İnş. Tic. Ltd. Şti. yaklaşık 35 yıl önce Ankara / Ostim sanayinde basit el dokuma tezgahlar ile işe başlamıştır. Değişen teknolojik ve ekonomik şartlar doğrultusunda makine parkını son teknoloji sistemler ile yenilemiş, işinde uzman deneyimli personel ve profesyonel yönetim kadrosu ile kapasitesini her yıl % 35 büyütmüş, bugün yıllık 500.000 m2 üretim kapasitesi ile Türkiye‘nin EN İYİ ve EN BÜYÜK çelik örgü elek teli imalatı yapan firması haline gelmiştir.


Zeka Makina Elek. İnş. Tic. Ltd. Şti. 35 yılı aşkın bir süredir bu sektörde her zaman ilklere imza atarak bu hizmetleri siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi ve en kaliteli şekilde sunmayı bir borç bilmiştir.

Kaliteyi Bizimle Yaşayın!

 

Sertifikalar Ve Belgeler İçin Tıklayınız.

 Zeka Makina Haritalar için tıklayınız.

@ZekaMakina

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu