HİDROPORT MÜHENDİSLİK A.Ş.

Ostim OSB Mah. 1271.Cadde No: 38 Yenimahalle, Ankara
0312 385 10 02       0312 385 20 03      info@hidroport.com      https://www.hidroport.com/

Hidroport Mühendislik Hakkında

Hidroport Mühendislik, Ankara sanayisinin merkezi Ostim’de uzman ve deneyimli teknik kadrosu ile Türkiye ve çevre ülkelerde makina imalatı, komponent satış, mobil ve endüstriyel hidrolik ve elektrik otomasyon alanlarında proje, imalat, montaj ve servis faaliyetleri yürütmektedir. 

Hidroport Ne Sunuyor?

Uzun yıllardır makine revizyonları yapan Hidroport Mühendislik, sondaj kulelerinin çok çeşitli sondaj sahasında yaşaması olası zorlukları, bunların olası nedenlerini ve çözüm yollarıyla ilgili teknik bilgileri bünyesinde bulundurmaktadır. Makina sektöründeki geniş iş yelpazesinin bir sonucu olarak edinmiş olduğu bu deneyim ve sahip olduğu teknik bilgi ışığında yer üstü sondaj makinaları sektöründe müşterilerine dünya standartlarında güvenlik özelliklerine sahip, ileri teknolojiyi yüksek verimlilikle buluşturduğu karotlu sondaj makinaları sunmaktadır.

Çok uzun süredir kullanılan ve artık verimli şekilde çalışmayan ya da tamamiyle kullanılmaz hale gelmiş olan makinaların, tezgahların ve sistemlerin yeniden ilk günkü haline getirildiği revizyon işlemleri ile çeşitli sektörlerdeki üretim süreçlerine katkıda bulunmaktadır.

Hidroport Mühendislik, güç aktarma ve kontrol sistemlerinin yanısıra, Ar-Ge ve SCADA sistemlerinin geliştirme çalışmalarına destek olmaktadır. Mobil ve endüstriyel hidrolik alanındaki geniş ürün stoğu ile projelendirdiği hidrolik sistemlerin ve otomasyon sistemlerinin imalatını kendi üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Tasarladığı hidrolik, mekanik ve elektromekanik sistemlerin kontrolünü de kendi bünyesinde çözüme ulaştırarak, ortaya çıkan üründe minimum hata maksimum performans hedeflemektedir. 

Tecrübeli ve hızlı teknik servis ekibiyle müşteri taleplerine zamanında müdahale ederken, kalıcı çözümler sunarak üretim kesintileri yaşanmasının önüne geçmektedir.

Hidroport Mühendislik çeşitli dünya markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Müşterileriyle kalıcı ve karşılıklı güvene dayanan bir iş ilişkisi oluşturmak en temel şirket hedefidir ve benimsenen ilkelerle faaliyetteki teknolojilere yönelik en kaliteli ürünlerin mümkün olan en makul fiyatlara istenen teslim süreleri ile sunulduğu bir komponent satış stratejisi ile hizmet vermektedir.

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
CE Belgesi

İlgili Görseller

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu