MERSAN METAL

Malıköy Başkent OSB Mahallesi 11.Cadde No:2 Sincan Ankara
0 312 640 16 70       312 640 16 79      info@mersanmetal.com.tr      www.mersanmetal.com.tr

Mersan Metal 1994 yılında Bilal MERMER tarafında Ostim Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olup, kısa süre içinde sac işleme sektöründe önemli bir konuma gelmiştir. Günümüzde Ostim Organize Sanayi Bölgesinde yer alan, toplamda 1500 m2 üretim alanına sahip 3 adet atölye ile Başkent Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 8.000 m2 kapalı üretim alanına sahip fabrikasında müşterilerine hizmet vermektedir.

Ostim Organize sanayi Bölgesinde yer alan atölyelerinde sac kesim hizmeti vermekte olup, Başkent Organize sanayi bölgesinde yer alan fabrikasında proje tasarım, sac kesim, büküm, kaynak, boya ve montaj hizmetlerini bir bütün olarak sunmaktadır. Sahip olduğu ileri teknoloji makine parkuru sayesinde, yurt dışı ve yurt içinde faaliyet gösteren birçok firmanın çeşitli niteliklerde ve kapasitelerdeki projelerini hayata geçirmiştir.

Mersan Metal otomotiv, inşaat, makine imalatı, reklamcılık gibi birçok sektöre üretim yaparak müşteri portföyünü günden güne büyütürken, üretim kalitesinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Sizlerden gelen projeleri hızlı ve kaliteli üretim anlayışı çerçevesinde, talep etmiş olduğunuz ürünlere çevirerek, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak Mersan Metal’in vazgeçilmez değerlerinin başında gelmektedir.

Projeler için tıklayınız.

@mersanmetal

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu