ÖRNEK İŞ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İvedik OSB. 1445. Cadde No: 8 Yenimahalle/ANKARA
0 312 395 20 51       0 312 395 62 77      info@ornekismakinalari.com.tr      www.ornekismakinalari.com.tr

Örnek İş Makinaları 1995 yılın da faaliyete başlamıştır. Geçmişimiz 20 yıllık bir iş hayatı tecrübesine dayanmaktadır. Piyasaya iş Makinaları, servis ve yedek parça imalatı ile devam etmekte iken, günümüz teknolojisine bağlı olarak, yıllarında verdiği tecrübe ile 2005 yılından itibaren iş makinelerinin imalat sektöründe, imal ve aksamları modifiye ederek, Avrupa standartların da yeni birçok makinenin sektöre girişine katkı sağlamıştır.

TSE ve ISO 9001-2000 belgelerine sahip olan firmamız, müşteri ihtiyaçlarını AR-GE çalışmalarıyla birleştirerek profesyonel bir çözüm anlayışıyla yüksek kalite ve özgün tasarımlarına kenrobogen adında marka tescilini almıştır.

Uzman kadrosu, teknik ve güçlü ekibi ile KENROBOGEN markası adı altında ülkemizdeki öncü kuruluşlardan biri haline gelmiştir. Ayrıca KENROBOGEN markası ile üretmiş olduğumuz; hurda polipleri, elekli kovalar, clamshell kovalar, modifiye edilmiş liman vinçleri, Yıkım Makinaları ve Genişleyebilir Şasili Mobil Paletli Vinçleri ile Türkiye’nin dört bir yanın da hizmet vermektedir.

Firmamız aynı zaman da özel bir program çerçevesin de olan 17m-22m-27m boylarında ki uzun boom imalatı, kolon kesme makasının imalatı, Traves Kırıcı imalatı ile her türlü iş makinesine montaj yapabilme özelliğine sahip olarak bu programa oldukça büyük destek vermiştir.

Bütün iş makinaların markalarına hizmet vermekteyiz.

Şuan ürün yelpazesi içinde yer alan kenrobogen markalı endüstriyel makina, özel liman vinci, tünel escavatör, bina yıkım makinaları imalatı, ekipman, hidrolik sistemler ve kendi yedek parça imalatı ile gerek yurtiçi gerekse yurt dışında sektör birinciliğine doğru hızla ilerlemekteyiz.

Misyonumuz

• Rekabet gücünü sürekli tutmak

• İnsan ve çevreye önem vermek

• İş sağlığı ve güvenliği yanısıra personel eğitimleri

• Müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak

Vizyonumuz

Firmamız tüm çalışanlar katılımıyla, ürün imalatından teslimatına ve satış sonrası servis hizmetine kadar her aşamada kalite prensibimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır.

@ornekismakina

 

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu