FEN-İŞ MAKİNA

1180. sok. (eski10) no:29 Ostim / ANKARA
0 312 354 05 25       0 312 385 1199      info@fen-is.com      www.fen-is.com

Fen İş Makina İnş. Tur. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1998 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar müşterilerimize ve son kullanıcalara birçok çözüm sunmuş ve sunmaya da devam etmektedir.

 Vizyonumuz

  • Vizyonumuz; ‘’ürün kalitemiz’’ konusunda uzman kadromuzla her zaman geleceği düşünerek, ilgili sektörlerde oluşan yenilikleri takip ederek, yeni fikirler üretip yeni fikirlere açık olmak, Son kullanıcılara en kısa zamanda, en uygun maliyette, en kaliteli, ürünleri  sunmak ve bulunduğumuz sektörün öncü kuruluşları arasındaki yerimizi almaktır.

 Misyonumuz

  • Firmamızın en önemli bölümü her zaman en iyiyi, en hızlı şekilde üretmek ve müşterilerimizin farklı beklentilerinin iyi niyetli, profesyonel, kaliteden ödün vermeden ve dürüst bir yaklaşım sergilemek kaydı ile karşılanmasını sağlamaktır. Güveninizi sağlamak ve sizin memnuniyetinizin,  bizim menfaatlerimizin her zaman üstünde olması, yaşanabilecek  problemlerinizi oluşmadan önlemek veya çözmek en önemli görevlerimizdendir. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaca ulaşmak için mutlak gücümüz; eğitilmiş ve sorumluluk duygusuna sahip uzman  kadromuzdur.

 

İlkelerimiz;

Son Kullanıcı ve Müşteri memnuniyetini birinci planda tutmak.

Kalite politikasından ödün vermeden kaliteli ürünler imal etmek.

Sürekli kullanılır yeni fikirler üretmek.

Kadromuzu Sürekli eğitmek ve geliştirmektir.

 

 fenismakina

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu