CE-KA SERT KROM

İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Özpetek Sanayi Sitesi 1394.sok (eski 609. Sk.) No.: 40 - 42 OSTİM - ANKARA
0 312 395 18 05       0312 394 43 42      info@cekasertkrom.com.tr      www.cekasertkrom.com.tr

Ce-Ka İç ve Dış Tic. Ltd. Şti yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermek için kurulmuştur. Yaptığı yatırımlarla firma olarak kendini en son teknoloji, son sistem kaliteyle ve modern makine parkıyla ülke sanayimize hizmet vermekteyiz.

Ce-Ka İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. tecrübeli kadrosuyla sizlere daha kaliteli ve daha ivedi şekilde ürün üretmek için buradayız.

Ce-Ka İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Yüksek kalitede hidrolik silindir, kromlu boru ve kromlu mil imalatı konusunda 2004 yılında Ankara’da Ostim Org. San. Böl. gerçekleştirdiği ürünleri yurt içi ve yurt dışı bölgesinde bütün dünya ülkelerine satışa sunmaktadır.

Firmamızı sürekli geliştirip yenileyerek ve en düşük üretim maliyetleri ile çalışarak, üretim gücümüzü arttırmayı ve bunları yaparken de kaliteden asla ödün vermeden yaptığımız ürünler konusunda kendimizi her yıl daha yeni makine parkuru konusunda yenileyip, yedek parça konusunda yenilikler getirerek müşterilerimize en son teknoloji ile ürünler sunmaktayız.

İhtisaslaşmayı ilke edinen şirketimiz konusunda uzman kadrosu ile müşterilerimiz tarafından istemiş olduğu ürünlerin talaşlı imalatı, yüzey sertleştirmesi (indüksiyon),taşlanması (istenilen toleransta) ve sert krom kaplanması istenilen ölçü ve ebatlarda hidrolik silindir, krom kaplı boru, krom kaplı mil imalatı yapılmaktadır. Firmamız tarafından yapılan ürünlerin en son teknoloji ile ölçümleri yapılıp ve en son kontrolleri yapıldıktan sonra müşterilerimize sunulmaktadır.

Teslimatta hazır hale gelen her türlü malzeme hiçbir uzaklık ve yakınlık göz ardı edilmeksizin itinalı bir şekilde paketlenerek siz değerli müşterilerimize teslimat yapılmaktadır.

Eğer şimdi sizde seri, hızlı, kaliteli ve miktarlı hizmetten yanaysanız, dinamik, ekibimiz ölçülebilir performansla sizlere müşteri memnuniyetini önermekte olup bizimle birlikte çalışmak bir ayrıcalıktır. Sizde kaliteli üründen yanaysanız Ce-Ka İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak buradayız.

Müşteri memnuniyetini üretim felsefesine dönüştüren Ce-Ka yüksek kalite ve memnuniyet standartlarındaki üretimi ile sektörün aranan ve tercih edilen firmasıdır.

 cekahydraulic

 

Ürünler

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu