PALME MAKİNA

Atisan San.Sit.Abdulhalik Renda Cad. No:25 Ostim/ANKARA
0 312 385 17 53       0 312 354 18 10      info@palmemakina.com      palmemakina.com

Palme Makina, kurulduğu 1996 yılından bugüne farklı duruşu ve çizgisiyle iş ve inşaat makinaları sektöründe ülke ve dünya sahnesinde saygın oyuncular arasında rol almaya devam etmektedir.

Gerçekleştirdiği Ar-Ge yatırımlarının desteğini ve gücünü arkasına alan Palme Makina kullanıcılarının hizmetine sunduğu 6 farklı ürün grubu ve 129 model ile 2008 yılında İmder’in ilk yerli üretici üyesi olmuştur.

Ankara, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası ve İzmir Bölge Müdürlüklerinin yanı sıra Türkiye genelindeki yaygın satış noktası ve mobil servis ekipleriyle kullanıcılarının her zaman yanında ve yakınında olan Palme Makina, 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

 

Satış Sonrası Hizmetler

Yoğun arge çalışmalarının sonucunda üretimini gerçekleştirdiği ürünlerinin kalitesine olan güveni sunduğu yaygın satış sonrası hizmet ağıyla perçinleştiren Palme Makina kullanıcılarının ve bayilerinin herzaman en yakınında olmaya devam etmektedir. Ankara, İstanbul Andadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası ve İzmir Bölge müdürlüklerinde bulunan Satış Sonrası Hizmet noktalarının yanı sıra Gezici Servis Ekipleriyle ürünlerinin bakım ve onarımını gerçekleştiren Palme Makinanın servis noktalarına ulaşmak ve gezici servis hizmetinden faydalanmak için bölge müdürlükleri ve merkezimizle iletişime geçebillirsiniz.

 

 palmemakina

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu