ASBLOK MAKİNA

Keresteciler San. Sit. Gimat Dep. Böl. 5. Cad. No: 28 Saray Mahallesi - Kazan/Ankara/Türkiye
0 312 394 61 01       info@globmac.com      www.asblok.com

ASBLOK Makina altında kurulan marka (GLOBMAC Beton Parke ve Briket Makinaları İmalatı) konusunda Türkiye ve Dünya’da ihtiyaç sahiplerine ulaşmak amacıyla kurulmuştur.

Firmamızın ana faaliyet alanı çeşitli şekil ve ebatlarda parke taşı, bordür, briket, karo taşı gibi ürünleri üreten makinelerin imalatıdır. Bu makineler agrega bunker ve tartım üniteleri, beton karıştırıcıları, konveyör bantları ile birlikte tam teşekküllü birer beton blok üretim tesisleridir.

ASBLOK Makina tüm makina ve yardımcı ekipmanlarının imalatında kendi sektörlerinde öncü firmaların yüksek kaliteli ürünlerini kullanmaktadır. Yarım asrı aşan tecrübe ve bilgi birikimini kaliteli hammadde ve işçilikle harmanlayan ASBLOK Makina, uzun yıllar sorunsuz ve tam randımanla çalışacak makinelerimiz ve ürünlerimiz CE .ISO 9001 2008.TSE, OHSAS, GHOST güvencesi altında üretmektedir. ASBLOK Makina’nın müşterilerine sunduğu beton parke üretim tesisi çözümleri tam otomatik makina, yarı otomatik makina ve manuel makina seçeneklerini içermektedir. Tüm bu makinalar hidrolik sistemle çalışmaktadır. Tam otomatik makinaleri ihtiva eden beton parke üretim tesislerinde, tesisin her ünitesi birbirine bağlıdır ve bilgisayar kontrollü otomasyon sistemiyle işletilmektedir.

 / Globmac

Ürünler

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu