MAZAKA

Organize Sanayi Böl. 2. cad. No: 42 Melikgazi - Kayseri / Türkiye
0352 311 44 18       0352 311 43 76      info@mazaka.eu      www.mazaka.eu

Hakkımızda

Mazaka İş Makinaları Ltd. Bir Mazaka Grup şirketidir.

Mazaka,

Dünyanın sektöründe önde gelen şirketlerinden olan Mazaka, Yaratıcı tasarımcı kimliği ve kullanıcı memnuniyeti odaklı  servis anlayışı ile müşterilerine son teknoloji çözümler sunar.

 

Evinize sağ salim ulaşmanıza yardımcı oluyoruz

Mazaka'nın hedefleri:

- Sektöründe dünyanın lider şirketi olmak,

- Dünyanın önde gelen müşteri odaklı şirketlerinden biri olmak,

- Yarının yeni nesil çözümlerini sağlamak,

- Faaliyetlerini daima çevreyi koruma ilkesi ile gerçekleştirmek,

Daha temiz bir hava solumanıza yardımcı oluyoruz.

2002 yılında kurulan Avrasya Forklift olarak kurulan, ilk üretimini 2011 yılında gerçekleştiren şirket, 2016 yılında Mazaka İş Makineleri adını almıştır. Yılda 200 adetin üzerinde makine satışı yapmaktadır.

Sevdiklerinizle her zaman iletişim halinde kalmanıza yardımcı oluyoruz

Mazaka, Dünya genelinde faaliyet göstermektedir. ABD, Avrupa Birliği, Orta doğu, Avustralya ve Afrika önde gelen pazarlarıdır.

Akıllı çözümler üretmek nosyonu ile daha iyi bir gelecek için çok çalışan Mazaka, Softbooster destek yazılımları ile donatılan MW Serisi Kazık Çakma Makineleri, MP Serisi Solar Panel temizleme Makineleri, MSK Serisi Solar Saha hizmet Makineleri ile sektöründe öncü bir konumdur. 2023 yılına kadar Tarım ve Forklift sektöründe ilerlemeyi hedefleyen Mazaka, Özel Hizmet Makineleri ile spesifik müşteri ihtiyaçlarına da cevap verecektir.

Daha yeşil bir dünyada yaşamanıza yardımı oluyoruz.

Mazaka mühendisleri, her müşteri için özel çözümler sunma yeteneğine sahiptir. Mazaka,  faaliyet gösterdiği tüm ortamlarda paydaşlar için değerler yaratma hedefi ile kendini gerçeklemektedir. Bu temel organizasyon kültürü Mazaka'nın varoluş ögesidir.  Mazaka için global değişim trendleri anlamak, yorumlamak ve hizmetlerine yansıtmak yönetim önceliğidir.

Mazaka, 2002 yılında başlayan değerler yaratma yolculuğu hız kesmeden, kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak devam etmektedir.

 / mazakaheavyindustry

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu