KARBA OTOMOTİV

1. Organize Sanayi Bölgesi Ayaş Karayolu 25. Km. Oğuz Cd. No:53 06790, SİNCAN - ANKARA
0 312 267 27 00       0 312 267 49 60      info@karba.com.tr       www.karba.com.tr

Karba Otomotiv, Ankara'da 1991 yılında kamu ve özel sektöre araç üstü ekipman tedariği sağlamak üzere kurulmuş bir firmadır. Bu ürünler başlıca;

  • İtfaiye Araçları
  • Kanal Açma Araçları
  • Çöp Toplama ve Transfer Araçları
  • Sepetli Platformlar
  • Kurtarma ve Müdahale Araçları
  • Katı Atık Toplama Araçları
  • Özel Amaçlı Hizmet Araçları

Araç üstü ekipman sektöründe faaliyet gösteren KARBA bugün konusunda uzman 160 profesyonel çalışanıyla 40 ülkeye ihracat yapmaktadır. 30.000 m²'lik alana sahip olan son teknoloji üretim tesisimizde, yıllık 1.000 adet araç üstü ekipman üretimi yapabilme kapasitesine sahibiz. Kurulduğu günden itibaren yaklaşık 9.500 araç üretimi gerçekleştirmiştir.

Karba dünya pazarında bilinen bir çok şase kamyon üreticisinin onaylı üst yapıcılık belgelerini almış ve kaliteli ürünler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlar; FORD OTOSAN A.Ş., MERCEDES-BENZ A.Ş., M.A.N. KAMYON VE OTOBÜS A.Ş., IVECO A.Ş., MITSUBISHIISUZU A.Ş., SCANIARENAULT TRUCKOTOKAR

Karba üretimini yapmış olduğu araçlarda kullandığı ekipmanların kalite belgelerini Avrupa Standartları EN normuna göre almış ve sürdürülebilir bir kalite anlayışıyla üretimler yapmaya devam etmektedir.

Karba her yıl AR-GE araştırmaları ve inovasyon için %3'lük bir pay ayırmaktadır. Kendi ar-ge merkezini kurmak için çalışmalar devam etmektedir.

Karba ürünlerinin %30'unu ihraç etmektedir. İhraç edilen her ürünün ülkemizi temsil ettiğini bilerek üretim yapmayı prensip edinmiştir.

Satış Sonrası Hizmetler

 

KARBA Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü hızlı, kaliteli servis hizmeti, anında yedek parça tedariki, servis elemanlarının sürekli eğitimi ile çağa ayak uyduran ve müşterilerin gereksinimlerine anında cevap veren bir anlayış ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Yetkin ve 24 saat emrinizde. Dünya standartlarındaki çözüm odaklı hizmet anlayışımızla, sadece rutin bakım ve onarım işlemlerinde değil, acil durumlarda da sizi asla yolda bırakmayız.

İhracat Ağımız 

Firmamız Geçen zaman içerisinde Devlet malzeme ofisi, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Büyükşehir Belediyeleri ile yüzlerce kamu ve özel sektör kuruluşuna yaklaşık 9.500 ekipmanlı araç yaparak hizmette bulunmuştur.

Türki Cumhuriyetler, Irak , İran, Suriye, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Bosna Hersek, Nijerya, Sudan, Cezayir, Tunus, Dubai, Ürdün, Libya ve hatta Tayland olmak üzere daha pek çok ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.

Ülke dışına giden her ürünü bir bayrak mantığı ile değerlendiren firmamız Ürünlerini AB Yasalarına uygun CE belgeli olarak üretmektedir. Satış sonrası hizmetlere verdiği önem nedeniyle rakipleri arasında farklı bir yere sahip olan firmamız bugün gezici servis ekibiyle 24 saat yerinde servis hizmeti vererek farkını göstermektedir.

Sürekli ve değişen teknolojiyi takip ederek, tam ve zamanında, kaliteli üretim yapabilmek için; Müşteri memnuniyetini hedefleyerek bu doğrultuda kabul görmüş standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak Çalışan sağlığını ve güvenliğini gözetlemek, Eğitim faaliyetleri ile insan kaynağımızın yetkinliğini artırmak Kalite yönetim sistemimizin, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak,temel ilkemizdir.

Kalite Belgelerimiz

Firmamızın en önemli ürünü kalitedir. Kalite kuruluşumuzda çalışan herkesin sorumluluğundadır. Bir işi bir defada yapmaya inanıyoruz ve çabalıyoruz. İnsan kaynaklarımızı eğitimler ile sürekli geliştiriyor ve becerilerimizi KARBA olarak artırıyoruz. Sürekli çalışmak ve gelişmek şirketimizin temel ilkesidir. Müşteri odaklı çalışma başarımızın vazgeçilmez temel unsurudur.

Biz önce Türkiye sonra Dünya için üreten büyük bir aileyiz.

@KarbaOtomotiv

www.karba.com.tr

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
Tesis Güvenlik
CE Belgesi
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu