HİDROSİL HİDROLİK MAKİNA

1235 Cadde No: 20-22 Ostim OSB / Yenimahalle / Ankara / Türkiye
0 312 385 68 08       0 312 354 09 02      info@hidrosil.com.tr      www.hidrosil.com.tr

Hidrosil İş ve inşaat makinaları, sektörüne yönelik hidrolik silindir imali konusunda Türk sanayisinde lider firmalar arasındadır. 25 yıla yaklaşan deneyimiyle, müşteri ihtiyaçlarını iyi tespit etmiş, yatırımlarını ve kabiliyetlerini de bu yönde geliştirerek, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Sektörde müşteri beklentileri, temelde hızlı ve doğru çözümler sunulması yönündedir. Bu noktada Hidrosil müşterilerinin makina parkını göz önünde bulundurarak, lojistik ve yedek parça planlaması yapmaktadır. Bu sayede, müşterilerine kaliteden ödün vermeden, hem hızlı çözümler, hem de ekonomik yaklaşımlar sunmaktadır.Hidrosil her geçen gün müşteri portföyünü büyütmekte ve Türkiye'nin en önde gelen inşaat şirketleri ve servisleri ile olan ticari ve insani ilişkilerini geliştirmektedir.

Ayrıca, hidrolik silindir ihtiyacı hissedilen diğer alanlarda da gelişimini devam ettirmektedir. Bugün HİDROSİL, iş ve inşaat makinaları, silindirleri dışında birçok farklı sektöre hizmet vermektedir.

Bunlar:

  • İş Makineleri için hidrolik silindir üretimi
  • Genel amaçlı endüstriyel hidrolik silindir üretimi
  • Demir çelik fabrikaları için hidrolik silindir üretimi
  • Maden sektörü için hidrolik silindir üretimi
  • Teleskopik silindir üretimi
  • Hidrolik pres silindirleri üretimi

olarak sıralanabilir.

KALİTE VE SERTİFİKALAR

Hidrosil'in başarısının temelinde üretim ve hizmette kalite politikası yer almaktadır. Firmamız iş ortakları ve müşterilerinin beklentilerinin üzerinde yüksek kalitede hidrolik silindir imalatı ve revizyonu yapmaktadır. Kendi bünyemizde bulunan kalite kontrol departmanımız ile üretimin her aşaması kontrol altında tutulmaktadır. Bunun için gerekli mühendisler ve teknik elemanlar kalite sisteminin en iyi şekilde devamını sağlamaktadır. Hidrosil üretim ve yönetimde referans aldığı ISO 9001 kalite yönetim sistemine sahiptir ve düzenli aralıklar ile sahip olduğu sertifikayı güncellemektedir.

 

/ @hidrosiltr

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001

İlgili Görseller

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu