ALİMAR MAKİNA AŞ

100. YIL BULVARI 8. SOKAK NO:18-20 OSTİM / YENİMAHALLE / ANKARA
0 312 354 59 48       info@alimar.com.tr      www.alimar.com.tr

ALİMAR HAKKINDA

1956 yılında Necdet Gökalp tarafından kurulup ticari faaliyetlerine başlayan firmamız, kuruluşundan günümüze kadar titiz ve özverili çalışmaları ile ticari faaliyetlerine emin adımlar ile devam etmektedir.

Firmamız, üretimini yaptığı “ALİMAR” markalı Jeneratör Grupları ile topluma, ekonomiye, çevreye değer katan çalışmaları sonucu bugünkü profesyonel yapısına ulaşmıştır.

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’nde, 45.000 m2 alana kurulu modern üretim tesislerinde, deneyimli ve uzman kadrosu ile üretimine devam etmektedir.

Yurtiçi satış organizasyonunu, toplam 5 bölge müdürlüğü ve 20 bayisi ile devam ettirirken, Dünya’nın farklı bölgelerinde toplam 20 ülkeye ihracat satışları ile de sektörünün güvenilir ve tercih edilen marka kuruluşlarından birisi haline gelmiştir.

Üretimini yaptığı 3-3000 KVA güç aralığında benzinli ve dizel jeneratör grupları, kaynak jeneratörleri, mobil aydınlatma setleri ile müşteri beklentileri en üst düzeyde karşılanmakta olup, uzman mühendislerinden oluşan AR-GE departmanı ile de son teknolojik gelişmeleri ürünlerinde uygulamaktadır.

Kaliteli, hızlı ve verimli üretim ilkesini benimsemiş olan ALİMAR JENERATÖR sürdürülebilir büyüme stratejileri doğrultusunda müşterilerine en iyi çözümler üretebilmek, ve ülke ekonomisine katkılarının artarak devam edebilmesi için aralıksız çalışmaktadır.

Ürünler

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu