SET-A MAKİNA

İvedik Osb 27.cad. No:60 Ankara
0 312 395 34 00       0 312 395 36 00      info@setmakina.com      www.setmakina.com

SET-A Makina A.Ş.

1991 yılında Ankara’da SET MAKİNA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adıyla inşaat, maden ve doğaltaş sektöründeki firmalara hizmet vermek üzere kurulduk.

1994 yılına kadar da ürün yelpazesini geliştirmek ve hedef müşteri sayısını artırmak amacı doğrultusunda çeşitli çalışmalar yaptık.

1999 yılından itibaren Ostim’deki tesislerimizde üretime ağırlık verdik. Müşterilerimize sadece çözümler sunmakla kalmayıp, aynı zamanda onların memnuniyetini de esas aldık.

Müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla 2000 yılı başından itibaren satış-pazarlama, satış sonrası hizmetler, servis ve yedek parça birimlerini aynı çatı altında toplayarak çalışmalarımızı tek bir merkezden yürütmeye başladık.

Uzun yıllardan beri tecrübeli kadromuz ile inşaat, maden ve mermer sektöründe kaliteli hizmetlerle yer almaktayız.

Ve biz, Set Makina olarak, ülke menfaatlerini ve modern teknoloji gereksinimlerini en üst düzeyde tutarak müşterilerimize hizmet vermeyi ilke edindik.

Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde Tiger Delici Tabancalar, Delik Dibi (DTH) Tabancalar, Delici Uçlar gibi ürünlerin tek temsilcisi olduk. Ve çok kısa sürede Türkiye pazarında lider konuma geldik.

Aynı zamanda sektörde kazandığımız güvenle bu mamüllerin Avrupa Topluluğu ve Ortadoğu ülkelerine ihracatında da önemli noktalara ulaştık.

G.M.M., Pellegrini, Marini, Garrone, Steinex, Comandulli gibi dünyanın önde gelen firmalarıyla taş sektöründe yaptığımız işbirliği sonucunda Türkiye Mermer Sektörü’ne makine, ekipman ve sarf malzemesi sağlayan firmaların en önünde yer aldık.

Set Makina olarak, satış ve satış sonrası servis hizmetleri ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyiyi, en hızlıyı, en güçlüyü ve en kaliteliyi sunmayı ilke edindik. Bizim tecrübemiz ve sizin güveninizle hizmet vermeye devam ediyoruz…

https://www.facebook.com/setmakina.setmakina

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu