TİTAN MAKİNA

1160.Sokak No:9, Ostim /Ankara
0 312 354 99 77       0 312 385 5611      titan@titanltd.com.tr      www.titanltd.com.tr

Firmamız 1997 yılında altyapı inşaatı ve yeraltı metal madencilik sektörlerine yönelik uluslararası pazardaki markalar ile rekabet edebilecek kalite ve teknolojide iş makinalarının üretilmesi amacıyla Ankara’da kurulmuştur.

Araştırma ve ürün geliştirmedeki yoğun faaliyetleri ve ödüllü tasarım projeleri sonucunda, firmamız seri üretimine başladığı Titan IS26 – Titan IS21 Beton Püskürtme Makinaları ve Titan TM05 Beton Mikserleri ile 2011 yılından günümüze Türkiye’de pazar lideri durumundadır.

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 kalite sertifikalarına sahip olup üretimini yaptığı tüm makinalar TÜV SÜD tarafından onaylanmış CE sertifikasına sahiptir.

Titan Makina, ürün gamını tamamlayan Tünel Damperli Kamyonu, Personel Taşıyıcı, ANFO Şarj Kamyonu, Vinçli Kamyon, Makas Platform ve ön yüzü beton barajlar için tasarladığı Beton Finişeri gibi makinaları ile tünel, yeraltı maden ve baraj projelerinde ulusal ve uluslararası saygın firmaların yetkin çözüm ortakları arasındadır.

Her biri sektörlerinde öncü olan, KTI Plersch Kaltetechnik GmbH – beton soğutma sistemleri, ThyssenKrupp Industrial Solutions – kablo vinç sistemleri, Vimatek Srl – hidrolik beton vibratörleri, ITC SA – tünel kazı ve yükleme makinaları, Robit Rocktools Ltd – kendinden delen süren sistemleri, Jennmar – zemin sağlamlaştırma ve tahkimat, Supanchor Rock Reinforcement Co. – kendinden delen bulonlar, ECE Cogemacoustic SA – tünel havalandırma fanları ve JP Jensen Ventilation AB – tünel havalandırma fantüpleri, uluslararası çözüm ortaklarımızdır.

Sertifikalar 

Titan Makina, Unicert sertifikasyon ve akreditasyon kurumunca onaylanmış ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 kalite sertifikalarına sahip olup yönetim sistemlerinin gereklerini titizlikle yerine getirmektedir.

Üretimini yaptığımız tüm ürünler Avrupa Standartları’na uygun olarak insan hayatını ve sağlığını göz önünde bulundurarak tasarlanmış olup her biri TÜV SÜD tarafından onaylanmış CE sertifikalarına sahiptir.

Tüm Titan Makina yeraltı ve tünel manikalarının sürücü kabinleri sürücü hayatını güvenceye alacak şekilde, devrilmeye ve düşen cisimlere karşı koruyucu yapı yönetmeliklerine (ROPS&FOPS) uygun olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

TİTAN ISO 9001
TİTAN ISO 140001
TİTAN OSHAS 18001

Servis ve Yedek Parça
Sürdürülebilir performans ve verimliliği amaç edinen Titan Makina, servis hizmeti ve yedek parça temininde gerek Türkiye’de gerekse pazarı olan yurtdışı ülkelerdeki projelerde hızlı ve kaliteli servis hizmetini hedefler. Bu hedef için toplam 15 kişilik mobilize mekanik, hidrolik ve elektrik teknikerlerinden oluşan servis birimimiz bulunmaktadır. Acil servis hizmeti ve periyodik izleme sistemimiz servis yetkinliğimizi güçlendirmektedir.
 

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu