ÜNTEL KABLOLARI

Demirciler Köyü, Makine OSB, 6.Cadde No:4 41455 Dilovası/KOCAELİ
0 262 722 93 30       0 262 722 94 42      info@untel.com.tr      www.untel.com.tr

Türkiye ve Avrupa’nın seçkin kablo üreticilerinden biri olan ÜNTEL Kabloları A.Ş. 1972 yılında başta kauçuk kablo imalatı yapmak üzere kurulmuştur. En önemli değerlerinden biri olan muşteri memnuniyeti odaklı ürün ve hizmet anlayışı ile Dünyanın önde gelen kablo üreticileri arasına girmeyi hedefleyen ÜNTEL Kablo, ürünlerini 6 Kıta, 65 ülkede pazara sunmaktadır.

2010 yılında yapımı tamamlanan yeni üretim tesisi ile 32.000 m²’si kapalı, toplam 43.000 m² alanda faaliyet göstermektedir. Tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanan bu tesis son teknoloji yüksek hızlı makinelerle donatılmış ve sektöründe benzeri olmayan bir bilgi işlem altyapısına sahiptir. Kaucuk, PVC, PUR, Halojen-free ve eşdeğer elastomer kompound teknolojilerine hakim olan Üntel kablo, gemi, offshore, maden gibi tecrübe gerektiren endüstriyel alanda 15.000’in üzerinde ürun çeşitliliğine sahiptir.

Yılda 4.000 ton Compound ve 3.000 ton bakır inceltme üretim makineleri ile yaklaşık 14.000 ton/yıl bakır işleme kapasitesine sahiptir. Üretim felsefesi olarak Tam Zamanında Üretim (JIT) ile üretim hızını ve müşteri memnuniyetini artırdığı gibi gereksiz maliyetleri de ortadan kaldırarak fiyat avantajı sağlamaktadır.

150’ye yakın mavi, 35’den fazla beyaz yakadan oluşan, alanında uzmanlaşmış güçlü kadrosu ile müşteri taleplerini ve beklentilerini, bulundukları ülke standartları ve sektörel ihtiyaçlar çerçevesinde de değerlendirerek çözümler sunar. Yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmaları ile standart bir kaliteyi yerleştirmek yerine, daha iyi ve kaliteli olmak için sürekli iyileşmeyi hedeflemektedir. Bu faaliyetler sonucunda diğer üreticilere de dolaylı olarak yön veren ÜNTEL Kablo, son teknoloji ölçüm ve test ekipmanları ile donatılmış rakipsiz bir kalite laboratuarına da sahiptir. Bir çok belgelendirme ve standart kuruluşu tarafından tanınan laboratuarı, sektörde bir çok üretici tarafından da kullanılmaktadır.

Eğer siz de üstün kaliteli ürün ve hizmet arıyorsanız, ÜNTEL her zaman hizmetinizdedir.

İndirme Merkezi İçin Tıklayınız.

Sertifikalar İçin Tıklayınız.

 / @untelcable

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu