DAMPERSAN

1169. Sokak No:92 – 94 Ostim / ANKARA
0 312 354 00 54       0 312 385 30 61      info@dampersan.com      www.dampersan.com

Dampersan, 1984 yılın da Ayer ÖZKUL tarafından Ostim Sanayi Sitesinde  hizmete başlamış olup hala artan kalite ve  sağlamlık ilkesi doğrultusun da çalışmalarına büyüyerek devem etmektedir. Firmamız 1984 yılın da Ayer ÖZKUL tarafından Ostim Sanayi Sitesinde  hizmete başlamış olup hala artan kalite ve  sağlamlık ilkesi doğrultusun da çalışmalarına büyüyerek devem etmektedir.

Kalite ve sağlamlık ilkesinden ödün vermeyen Dampersan her türlü kamyon ve kamyonete damperli kasa imalatı yapmaktadır. Firmamız yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini günümüz teknolojisiyle birleştirerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

Sektörümüz, damper ve damperli araçlar, kasalar, dorse, damperli dorse vb. nakliye, inşaata yönelik bir sektör olduğu için ülke ekonomisine ve ekonomik olaylara bire bir bağlı bir sektördür.

Sizi de bir gün Dampersan’a bekleriz…


Deneyimli, genç ve çalışkan kadromuzla araç üstü ekipman sektöründe  lider olmayı amaçlayan firmamız müşterilerine daha iyi ve daha güvenilir hizmet verebilmeyi ilke edinmiş bunun için zamanla kadrosunu ve çalışma mekanlarını genişletmiştir. Profesyonel ekibimizle ve müşteri odaklı yaklaşımımızla en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.
 

Sertifikaları

ISO 9001
CE Belgesi

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu