RASİM MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1468. CADDE NO:131, İvedik OSB
+90 312 394 32 37       +90 312 394 32 39      iletisim@rasimmakina.com      www.rasimmakina.com

RASİM MAKİNA

        Araç üstü vinç sektöründe Türkiye çapında tanınan firmamız 1993 yılında kurulmuş ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile Avrupa menşeyli ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaya başlamıştır.2006 yılından itibaren ,Dünyanın en büyük imalatçıslarından biri olan FASSI ile yollarını birleştirmiş ve Türkiye genel distribütörü olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

 

2010 yılında, özel amaçlı vinç üretimine başlayan RASİM MAKİNA yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda teslimat gerçekleştirmiştir. İhracatını Türk müteahhitlerin faaliyet gösterdiği çok sayıda ülke ve yurtsışı belediyeleri kapsayacak şekilde genişletmiştir.

 

Pazarda saygın bir yer edinen Rasim Makina, kargo vinci, özellikle atık yönetimi başta olmak üzere farklı endüstriler için özel tasarım vinçler ve hurda toplamada, ormancılık, inşaat ve geri dönüşüm gibi çeşitli vinç ataşmanlarının üretimini gerçekleştirmektedir.

 

Uzun yıllara dayanan üst yapı tecrübesiyle, çöp kamyonu, su tankeri, yakıt tankeri, vakum ve kanal açma makinesi gibi özel amaçlı kamyon ihracatı gerçekleştirmektedir.

ATIK TOPLAMA ÇÖZÜMLERİ

 

Çevresel temizlik için değişen atık yönetimi yöntemlerinde, yer üstü ve yer altı konteynerlerinde daha büyük kapasitede kullanım ve toplama için vinçli çöp kompaktörlerinin kullanımı yaygınlaşmıştır.

 

Rasim Makina, FASSI ve RGC vinçleri ve ataşmanları ile farklılaşmış atık toplama kabı tipleri için farklı çözümler sunmaktadır.

Şirketimiz uzun yıllara dayanan deneyiminde satış ve satış sonrası hizmet garantisi, düşük bakım maliyetleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak hedefi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

 

@RasimMakinaVinc

Sertifikaları

ISO 9001

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu