GÜLHAN KAUÇUK YEDEK PARÇA

100. Yıl Bulvarı Prestij İş Merkezi D Blok No:7 Ostim / ANKARA
0 312 385 53 22       0 312 354 23 57      info@gulhan.com      www.gulhan.com

1978'de kurulan GÜLHAN, şu anda  15.000 m2 lik kapalı alana sahip tesislerinde iş ve inşaat makineleri sektörüne kauçuk ağırlıklı yedek parçalar üreten lokomotif firmalardan biridir. Ayrıca firmamızda plastik ve poliüretan keçeler ile sipariş üzerine yedek parça dizaynı ve imalatı yapılmaktadır. Son yıllarda Savunma Sanayisine de ağırlık veren firmamız, Aselsan ın onaylı tedarikçisidir ve birçok projeyi başarı ile tamamlayıp teslim etmiştir.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi , TSE belgelerine sahip olan firmamızda; kalitenin korunması ve sürekli iyileştirilmesi , müşteri memnuniyetinin geliştirilmesinin devamını sağlamak ve hatasız üretim değişmeyen politikamızdır.

Ürünlerimiz, periyodik olarak bünyemizde bulunan laboratuarımızda gerekli olan testlere tabi tutularak kontrol edilir. Her türlü kauçuk ve plastik kalıbı dizaynı ve imalatı yapabilecek makine ve ekipmana sahip kapasitedeki kalıp imalathanemiz mevcuttur. Uzman personel, kaliteli hammadde ve tecrübe ile ürünlerimizin kalitesi garanti altına alınmıştır.

Gülhan, 45 yıllık tecrübesi ile sektöre lokomotif kuruluş olarak hizmet vermektedir. Ürünlerimiz Türkiye genelinde kullanılmakta olup; Almanya ağırlıklı olmak üzere Amerika, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Kore, Singapur gibi Dünyanın yaklaşık 75 ülkesine de ihraç edilmektedir. Amerika da, o pazar için kurulmuş ve Minnesota bölgesindeki depomuzda satış yapan firmamız mevcuttur. Ürdün, Suudi Arabistan, Libya, Mısır, Azerbaycan ve Güney Kore de bayilerimiz bulunmaktadır.

Yurtiçinde özellikle inşaat sektöründe tanınan ve iyi bir imaja sahip GÜLHAN, yurtdışında da aynı güveni sağlamanın haklı gururunu sürdürmektedir.

POLİTİKAMIZ

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi , TSE belgelerine sahip olan kuruluşumuzda ; çalışanların sağlığını korumak, refah seviyelerini devamlı yükseltmek, çalışma güvenliğini devamlı artırmak, ürün kalitesini korumak ve devamlı iyileştirmek , müşteri memnuniyetinin devamlı artmasını sağlamak ve hatasız üretim değişmeyen politikamızdır.

 

Sertifikaları

ISO 9001

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu