SERDAR PLASTİK

Türkmenistan Cad. No:1, 3.OSB Sincan
0 312 267 08 08       0 312 267 12 58      info@serdarplastik.com.tr      www.serdarplastik.com

SERDAR PLASTİK, 2012 yılında aramızdan ayrılarak, edebiyete intikal eden, değerli büyüğümüz İlhami Tütek tarafından 1973 yılında kurulduğundan beri, sadece plastik parça tasarımı, kalıp üretimi, enjeksiyon ve gruplama alanlarındaki üretim yeteneğini değil, aynı zamanda ileri teknoloji ürün ve üretim teknolojisi konusunda her yıl aldığı patentler ile kendisini sürekli geliştirmektedir.

Bu yetenekler bize plastik üretim sektöründe ilerlemeyi, sağlam ve güvenilir bir yer edinmeyi sağlamaktadır.

En üstten en alta tüm SERDAR PLASTİK çalışanları kendi bilgi ve tecrübelerini kalite standartlarında müşteri beklentilerini karşılamak, zamanında teslimat yapmak ve uygun fiyatlandırma yapmak için kullanır.

Üstün Kalite Mükemmel Performans

SERDAR PLASTİK’in amacı ilk seferinde en doğru ürünü üretmektir. Bunu başarabilmek için tasarım aşamasından sevkiyata kadar ileri teknoloji kullanılır ve konusunda uzman personel çalıştırılır.

İleri teknolojileri kullanabilmek için SERDAR PLASTİK, üniversiteler, polymer üreticileri, makine üreticileri ve onay kuruluşları ile güçlü ilişkiler kurmuştur.

SERDAR PLASTİK; müşterinin şartnamesine sadık kalarak tasarımları, analizleri, prototipleri üretmek, kalıpları tasarlamak ve üretim yapabilmek için ileri bilgisayar yazılımlarını (CAD-CAM-CAE: Unigraphics, WorkNC, CadMold, Moldex, Lucidshape, Optis SPEOS, vb) kullanabilen geniş bir mühendis ekibi ile çalışır. 

İhtiyaç olan her yerde SERDAR PLASTİK, plastik enjeksiyon ve kalıp yapımında yüksek seviyeli ve ileri teknolojisi ile 50 yıla yakın tecrübesini kullanarak, müşterileri ile birlikte mühendislik yaparak, parça tasarımlarını oluşturur ve en ekonomik ve hızlı bir şekilde doğru sonuçları sağlamak için geliştirir.

Kalite ve Güvence

KALİTE ASLA BİR TESADÜF DEĞİLDİR, Her zaman için bilimsel ve çok çalışmanın bir ürünüdür. 
Kalite Güvence ekibimiz yüksek kalite beklentilerini esas alarak üretim sırasında karşılandığının farkındadır, bu nedenle girdilere ve parametrelere odaklanır. Parolamız kaliteyi üretmektir, kontrol etmek ya da tamir etmek değil. Hassas plastik parçalar, bileşenler ve özel işlemlerdeki müşteri beklentilerini karşılayabilmek için SERDAR PLASTİK ileri kalite kontrol laboratuvarı ve ölçüm ekipmanlarını uluslar arası standartlara kalibre ederek kullanır.

SERDAR PLASTİK Hassas plastik enjeksiyon işinde öncü ve lider olmaya devam edecektir. 

SERDAR PLASTİK, Teknolojik yenilikleri takip ederek ve hızla geliştirerek, hassas ve esnek kararlar vererek, ISO 16949, ISO 9001, ISO 14001 ve TS 18001 Kalite standartlarını yerine getirerek pazardaki lider konumunu koruyacağını garanti eder.

@serdarplastik

 

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu