METAŞ BALANS SANAYİ

1200. Sokak No: 60-61-62-63 Ostim / Yenimahalle ANKARA
0 312 354 68 39       info@mbsbalans.com      www.mbsbalans.com

Balans makinaları üretimi ve balans servisi konusunda sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimle MBS Balans Sanayi 30 yılı aşkın bir süredir denge sanatı icra etmektedir. MBS Balans Sanayi’nin güçlü yapısı ile sahip olduğu saygınlık ve marka imajı; yeni fikirler fark yaratan hizmet anlayışının sağladığı sektörel üstünlükten gelir.

Ulusal ve uluslararası pazarlara dönük faaliyetlerde geleceğe dönük geniş vizyonuyla odaklandığı hedeflere ulaşmada en uygun refleksleri üretebilen MBS Balans Sanayi, başarılı AR-GE yatırımları, yüksek üretim kapasitesi ve istikrarlı büyümesi ile sektördeki yerini kararlı bir şekilde güçlendirmektedir.

Faaliyet alanlarını sürdürülebilir büyüme stratejileri ile geliştiren, sürekli yatırım ve inovasyon ile hizmet sunan MBS Balans Sanayi; çalışanlarından ve iş ortaklarından aldığı güç ile ürün ve hizmetlerini sunmaktadır.

Kalite Polikamız;

Sektörel talepler doğrultusunda belirlenen üretim stratejileri ile Metaş Balans Sanayi üretim teknolojisi, teknolojinin son ürünleri ve en son gelişmeleri esas alınarak kullanılmakta ve yapılandırılmaktadır.

Metaş Balans Sanayi; CE, İSO 9001-2008, İSO 14001, OHSAS 18001, TSE standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirir. AR-GE yatırımları ile desteklenen ürün gamında kullanılan elektronik ölçüm sistemlerini de geliştirerek üreten Metaş Balans Sanayi; tecrübesi ve dinamizminden güç alarak, fark yaratan tasarımlarıyla sektörde tercihlerini belirlemektedir.

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ve beklentilerinin ötesine geçen ürün ve hizmetler sunmak,
  • Ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek ve geliştirmek,
  • Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve sistemin etkinliğini sürekli iyileştirmek,
  • Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmek,
  • Sürekli iyileştirme ve katılımcılığı arttırmak amacıyla paydaşlarımızın fikir ve önerilerini sunabilecekleri sistemler kurmak,
  • Toplum için katma değer yaratmak.

@mbsbalans

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu