BAŞKENT RADYATÖR KAYNAK YAĞ SOĞUTUCU MAK. METAL OTO .İNŞ. SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Ostim OSB Mahallesi 1168. Sokak no: 17-19 Yenimahalle / ANKARA
0 312 354 18 60       0 312 354 45 66      info@baskentradyator.com      www.baskentradyator.com

 

Başkent Radyatör Kaynak, 1985 yılında Ankara’da alüminyum yağ radyatör yağ soğutucu imalatı üzerine kurulmuş bir firma olup, 22 yıldır iş makineleri ve inşaat makineleri için çeşitli alüminyum hidrolik yağ radyatörleri üretmektedir.

Yağ Soğutucu
İntercooler
Su Radyatörleri
Eşanjör
Roterdar Kazanı
Brazing
Aftercooler
Fan ve Müşür

Bugüne kadar her türlü yeni teknolojiyi bünyesinde bulunduran bir işletmedir. Günden güne küçülen değil büyüyen bir firma olarak hedefimize devam ettik. Yağ soğutucu radyatör üretimi olarak firma bünyemizde imalatı yapılmayacak henüz bir ürün çıkmamıştır. Bunun için gerek kalıp yatırımı gerek kaynak teknolojisi son sistem standartlara uygun şekilde firmamıza yenileri sürekli eklenmektedir.

Sizden sadece yağ soğutucu veya hava soğutucu veya su radyatör teknik resmi veya numunesi olduğu taktide birebir aynısının imalatı yapılmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre makine ve teknik donanımlarımızı kendi bünyemizde gerçekleştirmek firmamıza bir güç vermektedir. Bu şekilde çok değişik ihtiyaçlara cevap vererek yeni ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunmanın gururunu yaşıyoruz. Yağ Radyatörlerimizde, en yüksek kaliteyi en uygun fiyatla müşterilerimize sunabilme yeteneğimiz “Başkent Kaynak” Yağ soğutucu markasını konusunda tercih edilir noktaya getirmiştir.

İmalatlarımız 2 yıl garantilidir.

 / Başkent Kaynak  Radyatör

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu