KALE GRUP

1212.sok. No:3/A Ostim Ankara
0 312 385 94 10       0312 385 94 12      info@kalegrupmakina.com      www.kalegrupmakina.com

2004 yılında, Türkiye’nin sondaj ve enjeksiyon ekipmanlarının imâlatını yapmak üzere yola çıktık.

Aradan geçen süre içinde, gelişen Türkiye ekonomisiyle birlikte, biz de geliştik ve günümüzde, hem yeraltı, hem yerüstü sondaj makinelerinin, sondaj ve zemin etüt ekipmanlarının ve enjeksiyon ekipmanlarının üretimini ve pazarlamasını yapıyoruz.

3000 metrekarelik alanda kurulu tesisimizde, her biri kendi alanında geniş bilgi donanımına sahip ve deneyimli ‘üretim’, ‘pazarlama’ ve ‘satış sonrası eğitim’ kadromuzla, faaliyet alanımız; yalnızca ülkemizle sınırlı değil…

KALE GRUP olarak; dünyanın çeşitli ülkelerine de yeraltı ve yerüstü sondaj makineleri, sondaj ve zemin etüt ekipmanları ve enjeksiyon ekipmanları üretip pazarlıyoruz.

Sanayi sektöründe sürdürmekte olduğumuz faaliyetlerimizde de kendimizi “üretim” ve “pazarlama” süreçleriyle sınırlı tutmuyor ve satış sonrasında sunduğumuz “operatör eğitimleri”yle, müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Ayrıca 2004 yılından beri çizdiğimiz bu başarılı grafiğin yanısıra; Türkiye’de otomatik enjeksiyon santrallerinin yapımında, hâlen ilk ve tek firma olmanın da haklı gururunu taşıyor ve her geçen gün başarı grafiğimizi yükseltmek için, sektörel beklentilere akılcı karşılıklar üreterek çalışmaya devam ediyoruz.

 

MİSYONUMUZ:

KALE GRUP’ta üretim sürecimizin her aşamasında; “bir ülkenin kalkınmasında ‘üretme’nin temel unsur olduğu” bilincini taşıyoruz.

Aynı zamanda; temel varlık nedenimiz olan üretimde de ‘dayanıklılık’ ve ‘kalite’yi, ödün verilmez değerlerimiz olarak benimsiyoruz.

Sanayi sektöründe güvenle kullanılan ürünlerimiz sayesinde ise; bir yandan ülke ekonomimizin yükünü hafifletiyor, bir yandan da ülke ekonomimize katkı sağlıyoruz.

Çünkü biz; piyasaya sunduğumuz ürünleri ithal etmiyor, bizzat üretip hem iç piyasaya sunuyor, hem de dünyanın pek çok ülkesine ihraç ediyoruz.

 

VİZYONUMUZ:

KALE GRUP olarak; şimdiye kadar olduğu gibi, kısa ve uzun vadeli gelecekte de Türkiye’nin her köşesindeki ve dünyanın birçok ülkesindeki müşterilerimiz için; her geçen gün gelişen teknolojiye ve değişen ekonomik koşullara uygun ürünler kadar, gerçekçi ve kalıcı çözümler üretmeyi de hedefliyoruz.

Müşterilerimizle, kurumsal saygınlık çerçevesinde kurduğumuz kalıcı ve dostâne iletişimi sürdürürken; sektördeki mevcut konumumuzu korumanın ötesinde, ülkemizi delgi ve kazı makinalarında dünyanın en iyileri arasına taşımak üzere, büyümeyi amaçlıyoruz.

Bütün bunları sağlamak için de araştırmacı, yenilikçi ve çözüm odaklı bir yaklaşımla çalışıp markalaşmanın ön koşul olduğu bilinciyle; bizi dünden bugüne ulaştıran adımlarımızın güvencesiyle, geleceğin dünya markaları arasındaki yerimizi alacağımıza inanıyor ve bunun için çabalıyoruz.

 

ÜRÜN VE HİZMET ALANLARIMIZ:

Başta Türkiye pazarı olmak üzere, yüksek oranda dolaşıma sahip ürün portföyümüzü, şu ürünler oluşturmaktadır:

Enjeksiyon Santralleri;                                  

Jet Ground Santralleri;

Enjeksiyon Hazırlama Setleri;                      

Sondaj Makineleri;

Kuyubaşı Enjeksiyon Setleri;                       

Enjekiyon Pompaları;                                    

Enjeksiyon Ekipmanları

Ayrıca; “Satış Sonrası Operatör Eğitimi” alanında da hizmet vermekteyiz..

 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu