ÇESAN ASFALT PLENTLERİ

BÜYÜK SELÇUKLU CADDESİ NO:3 SİNCAN 1.OSB ANKARA
0 312 267 05 00       0 312 267 04 01      cesan@cesanas.com      www.cesanas.com

Dünya Markası Çesan

1984 yılında filtrasyon tesisleri ve soğutucular imal ederek üretim faaliyetine başlayan ÇESAN, yurt içi ve yurt dışı talep artışlarındaki hızlı büyüme ile birlikte üretim kapasitesini artırmak amacıyla 1990 yılında 1.Organize Sanayi Bölgesindeki 3000 m² kapalı alanda kurulu üretim tesislerine taşınmış,1995 yılında da asfalt plenti tesisleri üretimine de başlayarak iş hacmini artırmış ve günümüzde Dünya standartlarına uygun şekilde tasarlanmış, en üstün teknolojilerin kullanıldığı asfalt plenti, toz tutucular ve soğutucular üretir hale gelmiştir.

İş hacmindeki büyüme ve yoğun ürün talepleri nedeniyle 2006 yılı Kasım ayında 24000 m² açık, 8900 m² kapalı alan üzerine kurulu ve son teknoloji ile donatılmış yeni fabrikasına taşınarak üretim kapasitesini %100 artırmıştır. Diğer bir fabrikası 14000 m² açık, 10000 m² kapalı alana sahip olup ÇESAN 3 fabrika ve 1 deposu ile müşterilerinin beklentilerine hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir. Kapasitesindeki bu artışa paralel olarak işgücü kapasitesini de artıran ÇESAN, kaliteli üretimini her gün artan hızıyla sürdürmektedir.

İmalat yelpazesini,

  • Asfalt Plentleri ve yardımcı ekipmanları (Batch tipi ve drum-mix tipi sabit ve mobil plentler, kızgın yağ jeneratörleri brülörler, bitüm ve yakıt tankları)
  • Toz tutucular (Kaset tipi fitreler, jet-pulse tipi filtreler,siklonlar)
  • Soğutucular (Atmosferik soğutucular, su soğutmalı gaz kanalları)
  • Konkasörler (Sabit ve mobil, primer, seconder, çeneli, darbeli, konik tip kırıcılar)
  • Beton Santralleri (Sabit ve mobil beton santralleri)

olarak belirleyen ve bu imalat portföyünü her geçen gün genişleten ÇESAN, üstün teknolojisi ve kaliteden ödün vermeyen güvenilir imajı ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda, bu sektörün vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarmıştır. Bu hızla büyüyen iş kapasitesi ve pazar payı ile bugün sektöründe lider bir konuma gelen ÇESAN, bu konumunu en iyi şekilde sürdürmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Yıllardır “kalite, dinamizm, güvenilirlik ve üstün performansta üretim” temel değerleri üzerine başarısını inşa eden ÇESAN, bu başarısını sürdürebilmek ve arttırmak adına 2006 yılında attığı bu ciddi adımlar ve yatırımlarla, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak, müşteri beklentileri ve taleplerini mümkün olan en kısa süre ve en ekonomik seviyede karşılamak için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam etmektedir. Üretime olduğu kadar, üretim sonrası faaliyetlere de önem veren ÇESAN, mühendislik, know-how, montaj, teknik servis ve yedek parça hizmetlerini de titizlikle yerine getirmektedir.

Hedefi; hızla gelişen teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri beklentilerine “en uygun” tasarımları, “en yüksek kalitede” üretmek ve kaliteli üretimde öncü bir dünya markası olmak olan ÇESAN, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti ve çalışanlarının tatmin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Kalite politikaları ve hedefleri doğrultusunda, Ar-Ge ve Proje çalışmalarına da ciddi yatırımlar yapmakta ve üstün nitelikli ekibi ile kalitede öncülüğünü sürekli gelişim felsefesinden taviz vermeden yürütmektedir.

Bugün Türkiye’ nin her bölgesinde ve diğer birçok ülkede ürün ve tesislerinin yaygın olarak kullanıldığı ÇESAN, günden güne artan yerli müşteri portföyünü olduğu kadar yabancı müşteri portföyünü de genişletmektedir. Son 2 yılda mevcut ihracat payını da %60 oranında arttıran ÇESAN, ülke ekonomisine ciddi katkılarda bulunmaktadır. Bir Dünya markası olmayı ana hedefi olarak belirlemiş olan ÇESAN, bu sektördeki liderlik pozisyonunu koruma yolundadır. Bu amaçtan hareketle uluslar arası fuarlara katılımı gerçekleştirerek, halen plentlerinin bulunduğu 22 ülkenin yanı sıra portföyüne yeni ülkeler eklemek çabasındadır.

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu