WITERNA

ASO 1.OSB Tataristan Cad. No: 5 Sincan Ankara Türkiye
0 312 385 52 62       0 312 385 52 64      volkan@witerna.com      www.witerna.com

Teknolojideki hızlı gelişimle birlikte, onu kullanmayı giderek öğrenen insanoğlunun ihtiyaçları artarken, makinalardan beklentileri de yükseliyor. İnsanlara daha iyi bir çevre sunma görevini üstlenen yerel yönetimler veya kurumların bu beklentileri karşılama konusunda işleri giderek zorlaşıyor.

Witerna olarak en büyük tutkumuz; üretimini yaptığımız araç üstü ekipmanlarımızdan sağlanan faydayı maksimum seviyelere ulaştırarak, insanların yaşam kalitesi ve hayat standartlarını yükseltmektir. Bütün enerjimizi; her zaman daha kalitelisini, daha faydalasını, daha verimlisini üretmek için harcıyoruz. Yaklaşık on yıldır, sektörde bu bilinçle biriktirdiğimiz tecrübelerimiz, bugün Witerna markasıyla üretilen her bir aracın zemininde köklenmeye devam ediyor.

TDI Mühendislik olarak başlayan araç üstü ekipman sektöründeki marka yolculuğumuza; bugün hala yurt içinde ve yurt dışında yollarda çalışan binlerce aracımızla, Witerna olarak devam ediyoruz. Witerna; sektöre kazandırdıklarıyla takip edilen, kaliteli üretim felsefesiyle güvenilen, ileri teknoloji kullanımıyla yenilikçi, alternatif bakış açısıyla çözümcü; genç, dinamik ve sıra dışı bir yönetim anlayışının, yeni ismidir. Witerna; % 100 yerli sermayesi, başarılarla dolu yılların birikimi, tamamı mühendislerden oluşan ortaklık yapısıyla Türk Makina Sanayisinin parlayan bir yıldızıdır.

 

@witernatrucks

 

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
CE Belgesi

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu