KMS MAKİNA

Uzay Çağı Caddesi 1274 Sok. No : 5 
0 312 385 17 64       0 312 385 18 96      kmsmakina@kmsmakina.com      www.kmsmakina.com

KMS Makine İnşaat San. Ltd. Şti. 1992 yılında Feramuz KOCA tarafından Ostim Sanayi Sitesi'nde iş ve inşaat makineleri yedek parçası üretmek amacıyla kurulmuştur. Genelde çalışma şekli numune bazlı üretim şeklindedir. Piyasada mevcut olan çoğu iş makinesinin cer gruplarını, şanzıman dişlilerini, hidrolik modifikasyonlarını, rot – rotil aksamlarını, ayna mahruti ve diferansiyel gruplarını başarı ile kısa sürede teslim etmiştir.
 
2002 yılından itibaren ise güç iletim organlarını dişliler (helis – düz),  kremayer dişli ( helis – düz ) imalatını gerçekleştirerek makine imalat ve otomatik kapı sistemleri sektörünün ihtiyacını karşılamaktadır. 
 
2003 yılında Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek C ve U-profil Çekme Makinesi üretimi yapmaya başlamıştır. Profil çekme sektöründeki bu açığı müşterilerin istemiş oldukları değişik formlarda ve kesimlerde makine imalatı yapmıştır.
 
2007 yılında lastik sektöründe Radyal Lastik İmal Makinesi, Otomatik Yüklemeli Kat Besleme Ünitesi, Makaralı Otomatik Taşıma Sistemleri, Özel Tip Konveyör Sistemleri ve Özel Tip Makine imalatıyla bir çok sektöre makine teslim etmiştir. 
 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu