ANİŞMAK MAKİNA

1234. Sokak No: 79 Ostim OSB Yenimahalle - Ankara / Türkiye
0 312 354 08 43       0 312 385 10 21      anismak@anismak.com      www.anismak.com

1984 yılında kurulan Anişmak, paletli iş ve inşaat makinelerinin servisi ve bakımında uzmanlaşmıştır. Firma zamanla gücünü kanıtlamış ve gelişerek büyümüştür.

Firmanın üretici konumuna geldiği 1990 yılından beri iş hacminde daha fazla büyüme ve talebin yaratmış olduğu bir artış söz konusudur. Anişmak’ın toplam kalite anlayışı çerçevesinde, üretim sürecinin her aşamasına uzanan kalite kontrol sistemi, daha ürünün üretimine başlamadan devreye girmesi, kalite ürün anlayışına verdiğimiz önemin göstergesidir.

Anişmak İş Makinaları 2005 yılında ITM INTERTRACTOR firması Türkiye distribütörlüğü görevini üstlenerek ihracat ve ithalat  hattını güçlendirmiş ve dünyanın tüm bölgelerine yayılmış geniş servis ağı ile sunulduğu hizmetin devamlılığını sağlamaktadır.

2007 yılında JEMBO-JSB firması ile işbirliğine başlayan ANİŞMAK sektöründe profesyonel bakışa sahip kadrosu, sürekli gelişen teknolojik donanımı, kalite anlayışı, kurumsal kimliği ve 5000’i aşan ürün çeşidi ile makinelerinizi yürütmeye devam etmekteyiz.

 / anismak84

Ürünler

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu